III próbna matura 2009 z www.zadania.info

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

III próbna matura 2009 z www.zadania.info

Post autor: robbo »

Właśnie zamieściliśmy arkusze III próbnej matury.
http://www.zadania.info/n/2926696
Do jutra (29 marca) do godz. 16 wszystkie posty na temat zadań i rozwiązań zadań z tych arkuszy będą usuwane.
Jeżeli macie wątpliwości co do poprawności treści zadań to piszcie do supergolonki na
supergolonkaMALPAzadania.info
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

na pierwszy rzut oka poziom zadań znacząco wzrósł... :)

wieczorem wezmę się za rozwiązywanie ;)
poszukiwacz
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 25
Rejestracja: 19 lut 2009, 19:21

xXx

Post autor: poszukiwacz »

Widzę, że przychylona się do mojej prośby i zadanka są nieco trudniejsze!!!
KoniQ
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2009, 09:37

Post autor: KoniQ »

Przy niektorych zadaniach trzeba ostro sie napocic :) Mysle, ze matura w maju bedzie duuuuzo latwiejsza - cos w stylu probnej z CKE, Operonowskiej lub tej z maja zeszlego roku. Ale chwala autorom za to, ze daja trudniejsze zadania - wiadomo, wiecej potu przy rozwiazywaniu zadan w domu = mniej lez przy otrzymaniu wynikow z matury.
homosapiens
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2008, 17:50

Post autor: homosapiens »

ja juz rozwiązywałem i tez musze przyznać że te zadanka są znacznie trudniejsze od poprzednich :)
pozdro dla wszystkich maturzystow którzy zdają matme :D damy rade !! :)
Zazinho
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:38

Post autor: Zazinho »

No konkretne bunkry ;p wlasnie tam ze znajomymi sprawdzilismy to licze gdzies na 75% z rozszerzenia. Moze troche lepiej, zalezy od szostego zadania bo niby zrobilem ale nie jestem pewny ;p No i 1 nie jestem pewny :P Przekonamy sie jutro ;)
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Dokładnie zadania znacznie trudniejsze ale również do zrobienia. Troche kłopotow było nie powiem, ale po zgłębieniu się da rady. Zadanie z rachunku dośc ciekawe i wymagające, zwłaszcza jak na obecne zdolności intelektualne (jestem chory dosc porzadnie)
Pozdrawiam
bundyrox
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2009, 17:23

Post autor: bundyrox »

Myślę że w maju będą łatwiejsze ale póki co, nie zaszkodzi rozwiązać trudniejszych :P

Niektóre zadania sprowadziły mnie na ziemię po tym jak cieszyłem się z dobrych wyników z poprzednich próbnych maturek z zadania.info :D

Skoro poziom rośnie, to strach myśleć co będzie na następnych próbnych maturach ;p
poszukiwacz
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 25
Rejestracja: 19 lut 2009, 19:21

xXx

Post autor: poszukiwacz »

Taki poziom trzymać!!!
Natmat
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:32

Matko..

Post autor: Natmat »

Wy mnie chcecie załamać poziom tej maturki bardzo wzrósł, i nie wyglądało to jak matura dla przeciętnego ucznia, tylko konkurs matematyczny dla wybranych, trochę przesadziliście. Nie załamujcie ludzi!
Zazinho
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:38

Post autor: Zazinho »

Nie no bez przesady, fakt, ze poziom wzrosl, ale do olimpiady to jednak nie ma co tego porownywac :P
Benek
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2009, 14:23

Post autor: Benek »

Poziom rzeczywiście zwiększony, ale zadanka do zrobienia. Bodajże z dwoma miałem mega problem i trzeba było się napocić. Ale oczywiście lepiej robić teraz trudne zadania niż być zszokowanym na maturze.
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

Tak na pewno jest trudniej...

Natmat i troche masz racji...
jak na moje oko, to 3-5 zadanek z tej maturki moglo by spokojnie isc na Konkurs AGH Diamet jako zadania "te prostsze" po 10pkt...

ale potwierdzam Wasze wczesniejsze opinie, lepiej teraz sie pomeczyc, a pozniej bedzie lepiej niz myslimy...
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Fakt faktem ze do IMC lub Olimpiady to sporo brakuje, ale jako zadania do zawodów międzyszkolnych matematmatycznych można by kilka wziąć. Matura na pewno zdecydowanie bardziej wymagająca aniżeli majowa, ale tak powinna wyglądać próbna matura.
nail
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 33
Rejestracja: 02 mar 2009, 17:48

Post autor: nail »

Prawdopodobieństwo grubo przesadzone:P, na maturze są bardzo łatwe zadanka z tego działu a tu trza było się namęczyć, pogłówkować, zadania ogólnie trudne ale do zrobienia.
ODPOWIEDZ