Rekrutacja MIMUW Matematyka 2023

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
piplup654
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2023, 13:40
Podziękowania: 4 razy
Płeć:

Rekrutacja MIMUW Matematyka 2023

Post autor: piplup654 »

Witam Państwa,
Jak myślicie czy z 89,1pkt rekrutacyjnymi dostane się na matematyke na mimie(próg poprzednioroczny wyniósł 84,8pkt)
sarika78
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2024, 09:54
Płeć:

Re: Rekrutacja MIMUW Matematyka 2023

Post autor: sarika78 »

:) :evil: :evil: :evil:
:)
Nie możemy się doczekać rekrutacji do MIMUW Mathematics 2023! Mam nadzieję dołączyć do tego cenionego wydziału i jestem podekscytowana możliwością dzielenia się moją miłością do matematyki i zaangażowaniem w osiąganie sukcesów w nauce. Nie mogę się doczekać możliwości dołączenia do dynamicznej społeczności matematycznej MIMUW.
sarika78
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2024, 09:54
Płeć:

Re: Rekrutacja MIMUW Matematyka 2023

Post autor: sarika78 »

sarika78 pisze: 17 sty 2024, 09:56
:) :evil: :evil: :evil:
:)
Nie możemy się doczekać rekrutacji do MIMUW Mathematics 2023! Mam nadzieję dołączyć do tego cenionego wydziału i jestem podekscytowana możliwością dzielenia się moją miłością do matematyki i zaangażowaniem w osiąganie sukcesów w nauce.Thank you for giving valuable knowledge, showing affection, and making significant contributions. Nie mogę się doczekać możliwości dołączenia do dynamicznej społeczności matematycznej MIMUW.
ODPOWIEDZ