80-85% rozszerzenie

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
StrikingBlast
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:32
Płeć:

80-85% rozszerzenie

Post autor: StrikingBlast »

Przede mną teraz najcięższy miesiąc nauki, chciałem zapytać się o rady mądrzęjszych osób. Co zrobić jeszcze, by być spokojnym o wynik 80-85% z rozszerzenia (a może nawet więcej, jak bozia da :wink: ). Zrobiłem arkusze CKE, Nowej Ery i Operonu (miałem z nich 85-100% w zależności od arkusza, ale to było półtora miesiąca temu. Ale zwątpiłem trochę rozwiązując arkusze z tej strony, bo moje wyniki niektórych z nich były słabe (aczkolwiek zdaję sobie sprawę z ich wysokiego/bardzo wysokiego poziomu trudności). Co mogę jeszcze zrobić, żeby ogarnąć ten temat (podchodzę do matury 2 raz, nie chcę mieć kolejnej powtórki - dlatego muszę się teraz zmotywować maksymalnie :D )

Z góry dziękuję za przeczytanie.
Rogerina23
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2023, 10:58
Płeć:

Re: 80-85% rozszerzenie

Post autor: Rogerina23 »

Sama teraz przygotowuję się do matury rozszerzonej, polecam robienie zadań maturalnych ze zbiorów pana Andrzeja Kiełbasy, są tam zarówno te łatwe jak i trudniejsze zadania. No i dodatkowo, robiąc właśnie arkusze można zauważyć, co nam słabiej idzie i poćwiczyć te zagadnienia ze zbiorem. Trzymam kciuki, że matura pójdzie Ci bardzo dobrze :D
anilewe_MM
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 139
Rejestracja: 12 paź 2021, 17:26
Podziękowania: 589 razy
Otrzymane podziękowania: 1 raz
Płeć:

Re: 80-85% rozszerzenie

Post autor: anilewe_MM »

Popieram, Kiełbasa jest doskonały! No i zadania.info, posty niektórych użytkowników są bardzo rozwijające!!!
StrikingBlast
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:32
Płeć:

Re: 80-85% rozszerzenie

Post autor: StrikingBlast »

Tylko czy to jest dobry moment na robienie Kiełbasy? Miesiąc do matury, po za tym ja robiłem zbiór zadań Omega i uważam, że jest to podobnie wymagający zbiór zadań jak Kiełbasa.
ODPOWIEDZ