Karta podarunkowa na imieniny

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Softlips
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2016, 23:40
Kontakt:

Karta podarunkowa na imieniny

Post autor: Softlips »

Ostatnio zastanawiałem się po co hipermarkety typu Kaufland oferują do sprzedaży kartę podarunkową o wartości 50zł, która służy do tego żeby wręczyć ją w ramach prezentu. Rozumiem jeśli dostajemy bon z zakładu pracy i ma on jakieś układy, że kupując hurtowo zamiast dać pracownikowi 150zł do ręki daje 200zł pod postacią bonu, ale w prywatnej sytuacji nie widzę kompletnie sensu. Już lepiej dać 50zł w kopercie niż bon podarunkowy o tej samej wartości. Rozumiem jeszcze sytuację gdzie prezentem jest np. konto premium w Spotify na 3 miesiące, bo chcemy przekonać kogoś do korzystania z programu, który sami lubimy, ale tutaj? Bez sensu, każdy kasę wyda w takim sklepie jaki lubi lub do jakiego ma blisko. Może ktoś przedstawić powód dla którego hipermarkety oferują takie karty podarunkowe? Mi to wygląda na kompletnie nietrafiony pomysł.
żaklina
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2017, 10:47
Płeć:

Post autor: żaklina »

Karta podarunkowa to coraz częstsza forma na prezent. Zamiast wymyślać co danej osobie kupić na prezent można podarować taką kartę np ulubionego sklepu, galerii handlowej czy salonu kosmetycznego.Taki prezent powinien zadowolić nawet najbardziej wybrednych.
Glenar
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2017, 16:02
Kontakt:

Re: Karta podarunkowa na imieniny

Post autor: Glenar »

A ja lubię karty podarunkowe. a najbardziej karty przedpłacone. Wolę sobie sama kupić prezent niż dostać głupotkę, która trafi do kosza.
nosal
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:26
Płeć:

Post autor: nosal »

Jako prezent dla pracownika tak, jako prezent prywatny słabo.
Awatar użytkownika
Xetrix
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2018, 14:14
Płeć:

Post autor: Xetrix »

Wydaje mi się, że jest to fajny pomysł. Daj znać jak to wyszło w praktyce.
miłość oznacza dzielenie się z drugą osobą tym, co dobre, i chronienie jej przed wszelkim złem.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

a kto dzisiaj nosi zegarek chyba tylko do ozdoby :?:
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
Olek55
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2022, 09:44
Płeć:
Kontakt:

Re: Karta podarunkowa na imieniny

Post autor: Olek55 »

Jak na mnie bardzo dobry pomysł na prezent
RafaCoralowa
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2022, 15:13
Podziękowania: 2 razy
Płeć:

Re: Karta podarunkowa na imieniny

Post autor: RafaCoralowa »

Tez jestem takiego zdania, karta podarunkowa jest mega fajną opcją.
Mintej
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2022, 22:47
Płeć:

Re: Karta podarunkowa na imieniny

Post autor: Mintej »

W sumie w przypadku kart podarunkowych chodzi o to, że wyglądają bardziej elegancko niż ta sama gotówka, a przy tym po prostu osoba wręczająca ten prezent wie, co mniej więcej chce wybrać (np. jakiś kosmetyk), ale nie wie co konkretnie. Dlatego ułatwia sobie sprawę wręczając taką kartę ;) Poza tym jeśli chodzi o prezenty to warto też spojrzeć na różne programy lojalnościowe i rabaty, dzięki którym można taniej kupić konkretny produkt. Radzę sprawdzać [ciach], a na pewno uda się trafić na coś ciekawego.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2022, 10:45 przez Jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nieuprawniona reklama
EsteraB984
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2022, 10:02
Podziękowania: 1 raz
Płeć:

Re: Karta podarunkowa na imieniny

Post autor: EsteraB984 »

Bardzo fajna opcja, najlepiej kupić do jakiegoś ulubionego sklepu i tyle ;)
ODPOWIEDZ