Matura 2021 zadanie rozwiązane w złym miejscu

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Debill
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 12:12

Matura 2021 zadanie rozwiązane w złym miejscu

Post autor: Debill »

Mam giga duży problem.
na maturze rozszerzonej w ostatnim zdaniu brakło mi miejsca, brudnopis też miałem cały zapisany i stwierdziłem że genialnym pomysłem będzie rozwiązanie tego zadania w miejscu przeznaczonym na inne zadanie. rozwiązałem to zadanie w miejscu przeznaczonym na zadanie 14 bo została mi cała wolna storna. napisałem na tej stronie że będzie tu rozwiązanie zadania 15 i je zrobiłem. i teraz pytanie czy uznają mi zadanie 14 w miejscu którego rozwiązałem zadanie 15 czy za nie też dadzą mi 0 punktów. proszę o pomoc bo zaraz się załamie. Piszę tak późno bo dopiero po czasie doszło do mnie co ja [cenzura].
Ostatnio zmieniony 13 cze 2021, 14:17 przez Jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawa wiadomości; panuj nad językiem!
Awatar użytkownika
Jerry
Expert
Expert
Posty: 3460
Rejestracja: 18 maja 2009, 09:23
Podziękowania: 50 razy
Otrzymane podziękowania: 1898 razy

Re: Matura 2021 zadanie rozwiązane w złym miejscu

Post autor: Jerry »

Genialnym pomysłem jest pisanie brudnopisu ołówkiem, ZN powinien to tolerować...

Ad rem: jako egzaminator uznałbym odnośnik (o ile był w miejscu przewidzianym na rozwiązanie - egzaminatorzy sprawdzają arkusze wiązkami zadań), sprawdził i ocenił rozwiązanie zadania w innym miejscu. Nota bene zdarzyło mi się to kilkukrotnie...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Perygola
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:31
Kontakt:

Re: Matura 2021 zadanie rozwiązane w złym miejscu

Post autor: Perygola »

Miałam podobny problem i niestety trafiłam na egzaminatora, który nie był wyrozumiały i dostałam 0 punktów. Jak potoczyła się Twoja sprawa? Wiesz ile punktów za nie dostałeś?
Każde zadanie jest dla mnie wyzwaniem - tak się ubarwia życie
ODPOWIEDZ