Książki do recenzji

Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Książki do recenzji

Post autor: robbo »

Gdybyście chcieli, żebym opisał jakąś konkretną książkę, to dajcie mi znać.
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

Ja mysle ze warto zamiescic recenzje ksiazki "zdaj mature".Nie wiem czy sa nowsze wydania, ja mam I z 2004 i co prawda ksiazka posiada z wiadomych wzgledow nieaktualne juz standarty maturalne,to i tak wiele zadan jest zblizonych poziomem do tej matury.Za przyklad moze posluzyc pierwsze zadanie z piatkowej probnej matury ktore zostalo niemal w calosci "sciagniete" ze wspomnianej przez mnie ksiazki.Z tego co pamietam w 2005 roku bylo takie ciekawe zadanko za 7 pkt gdzie trzeba bylo udowodnic ze podane wyrazenie jest liczba naturalna - identyczne zadanie jest w tej ksiazce (ksiazka z 2004,wniosek sam sie nasuwa:) ).
Ksiazka posiada 40 sprawdzianow (18 dla podstawy i 22 dla R),srednio po 15 zadan w jednym o zroznicowanym poziomie trudnosci.Oprocz tego na koncu ksiazki znajduje sie bogate kompedium.U mnie ta pozycja jest na drugim miejscu zaraz po kielbasie i mysle,ze naprawde warto stac sie posiadaczem tej ksiazki.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
wodnik
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 107
Rejestracja: 24 cze 2008, 11:35
Otrzymane podziękowania: 1 raz
Kontakt:

Post autor: wodnik »

A mi brakuje jakichś książek dla studentów, np. Skoczylasa etc.
ODPOWIEDZ