Generator arkuszy maturalnych

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1859
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Generator arkuszy maturalnych

Post autor: supergolonka »

Możecie zacząć testować naszą nową usługę:
Generator zestawów maturalnych
Generator jest wciąż w fazie testów, więc mogą pojawiać się różne błędy. Dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na jego temat (możecie je wysłać formularzem pod generatorem). Uwagi mogą dotyczyć np.
  • Błędów technicznych: brakujących plików, błędnego układu arkuszy, brakujących odpowiedzi etc.
  • Błędów merytorycznych: zadań wykraczających poza wymagania, błędów w odpowiedziach i rozwiązaniach etc.
W chwili obecnej pula zadań, z której generowane są arkusze jest dość ograniczona, ale gdy już wyeliminujemy usterki techniczne arkusze będą generowane z puli kilku tysięcy zadań, więc powinny być ciekawe.
heja
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1231
Rejestracja: 07 lut 2009, 11:28
Podziękowania: 32 razy
Otrzymane podziękowania: 385 razy

Post autor: heja »

właśnie zauważyłam nową usługę i stwierdzam,że jest bardzo interesująca,
gratuluję pomysłu,
pozdrawiam
fivi91
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 17
Rejestracja: 09 lis 2009, 21:57

Post autor: fivi91 »

Także widziałam i już korzystałam. Bardzo fajne zadanka (i dodatkowy + za możliwość ustawiania poziomu trudności). Dla mnie program jak z nieba :)
sinnberg
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:01

Post autor: sinnberg »

w obecnym generatorze pomylone sa odpowiedzi do danych zdan z innymi, niekompletne arkusze, poprzedni generator był lepszy, jesli to mozliwe bardzo prosze o udostępnienie poprzedniego generatora zadan maturalnych z uwagi na bardzo dobre arkusze i znakomicie przygotwane do nich rozwiazania
pozdrawiam
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1859
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

Napisz konkretnie jaki jest problem. Podaj przykładowe numery arkuszy, w których są pokręcone odpowiedzi.
ODPOWIEDZ