Wyniki matury 2009

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Wyniki matury 2009

Post autor: czachur »

Pojawiły się już statystyki na stronie CKE. Wbrew powszechnym przewidywaniom maturzystów, tegoroczny egzamin z matematyki poszedł ciut lepiej niż zeszłoroczny .
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

No właśnie, czachur słusznie zauważył ze wypadły lepiej anizeli rok temu. Bardzo to dziwne, zważywszy na fakt że na róznego rodzaju forach czytałem, iż zadanie z okręgami i skarbcem było kłopotliwe
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

a to ze poszlo lepiej nie jest zbyt dobre...

bo rekrutacja moze wygladac nieciekawie...
kleksak
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2009, 14:35

Post autor: kleksak »

jak Wam poszły matury ?;> szczególnie w porównaniu to matur z tego portalu ? ;) bo ja tutaj ciągle pisałem je na ok 60%, a na majowej napisałem na 90% dzięki wielkie !! xD ;)
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Ja napisałem rozszerzoną na 90% - zal.pl
lukisp2
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2009, 13:05

Post autor: lukisp2 »

Melduje stówe z matmy rozszerzonej!!!
Dzieki golonka!!!
Awatar użytkownika
kaska90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2009, 17:45

Post autor: kaska90 »

gratuluję stówek :-/
ja mierne 86 % (rozszerzony) :-/
niepotrzebnie zapłaciłam opłetę rekrutacyjną na uniwerek :-/
z takim gównem tylko eknomiczna.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2009, 13:45 przez kaska90, łącznie zmieniany 2 razy.
WeriDo
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2009, 23:07

Post autor: WeriDo »

84% z rozszerzenia :) w sumie moglem miec wiecej bo zrobilem durnowate bledy: np przepisanie zle poprawnego wyniku do odpowiedzi ; // ale coz ciesze sie ze mam chociaz tyle :D
Marque
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2008, 17:57

Post autor: Marque »

JA to wam moge tylko pozazdroscic. Przez moja nieuwage i glupie bledy mam tylko 78 z rozszerzenia
bartek05
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2009, 22:42

Post autor: bartek05 »

Boże ludzie wy sie zalamujecie wynikami rzedu 80 85 %. 0o Na prawdę niewiele osob moze sobie pozwolic na wynik >70% z matmy rozszerzonej. Ja mam 82% i w ogole szok bo jak liczylem z kluczem to wychodzilo 72 maks WTF :)
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Refleksje po wynikach? . Hmm, tak pomyślałem sobie o ludziach naprawdę dobrych i pewnie tacy musieli się stresować, czy będzie 98 czy 100, bo inaczej to mogłoby być pal licho z dobrych studiów. Bo wyników podchodzących pod setkę musiało być sporo, u mnie w klasie np duża grupa osób takie rezultaty osiągnęła. Ja mam niby prawo być zadowolony - 96 % . Ale jakbym miał 80, to bym się nie zesmucił; kompletny brak emocji przy odbieraniu wyników. Mały rozrzut wyników, tak jak w zeszłym roku zresztą.

@kaska90
Nie jęcz, bo się dostaniesz i to z zapasem :) Jeśli nadal myślisz o matmie, to gdziekolwiek byś nie złożyła ( poza czymś w W-wie, gdzie biorą olimpijczyków) to nie będzie żadnych problemów. Głowa do góry
Akum
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2009, 15:21

Post autor: Akum »

Myślałem, że za jakiś brak zapisów mi odejmą, ale jednak nie;] 100% z rozszerzenia :D Dzieki supergolonko :)
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Widzę, że robbo został zapomniany przez dziękujących :wink: Nieładnie, oj nieładnie :D
KoniQ
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2009, 09:37

Post autor: KoniQ »

Ja mam 86 procent z maty rozszerzonej. Jest dobrze, ale wszystko przez glupie bledy, bo tak mogloby byc z 96 procent jak nie 100. Szkoda. Mam nadzieje, ze tylko dostane sie na budownictwo na PW. Ale jeszcze gorzej skopalem z fizyki rozszerzonej - 77 procent. Dno i 600 metrow mulu. Mam 174 pkt na 225 w rekrutacji na PW, a w zeszlym roku za 1 razem przyjmowali od 172, a za drugim od 165...
ODPOWIEDZ