beznadziejna ja

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
criquete
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2011, 17:20
Płeć:

beznadziejna ja

Post autor: criquete »

Nie wychodzi mi pisanie egzaminów, już od dawna to wiem. Za bardzo się przejmuję. Uczyłam się i byłam jedną z lepszych w renomowanym liceum, ale co z tego jak matura poszła mi beznadziejnie. Nie złożyłam nigdzie na studia bo uznałam, że z takim wynikiem tylko będę rodziców obciążać finansowo. Gdyby chciał mi ktoś doradzić co mam z sobą zrobić, bo pewnie teraz jest ostatnia szansa, żeby złożyć gdzieś: ang p : 74, mat p 64, pol p 50 ;( biol r 57 i chemia poniżej połowy to już w ogóle nie patrzę na nią. Szkoda mi tylko tego, że nie złożyłam na ASP ale teraz to już za późno.<rozczarowana>
Kanodelo
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 145
Rejestracja: 09 cze 2011, 09:23
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękowania: 84 razy
Otrzymane podziękowania: 6 razy
Płeć:

Post autor: Kanodelo »

To sie nie przejmuj i złóż jeszcze gdzieś. ja też źle napisałem matme rozszerzoną i dostałem sie na matme
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Nie złożyłam nigdzie na studia
No i to był błąd. Jakie mniej więcej kierunki Cię interesują to może jeszcze coś znajdziemy?
criquete
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2011, 17:20
Płeć:

Post autor: criquete »

Sama nie wiem, z takim wynikiem wiele możliwości się nie ma. Chciałabym coś twórczego, gdzie potrzeba umiejętności manualnych.
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Możliwości są tylko trzeba szukać. To krążenie po omacku. Skąd mam wiedzieć co dokładnie Cię interesuje? Podaj konkrety to postaram\y się pomóc.
criquete
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2011, 17:20
Płeć:

Post autor: criquete »

W ogóle dziękuję za zainteresowanie ;) Ja już od dłuższego czasu przeglądam studia, gdy już coś mam to na drugi dzień dochodzę do wniosku, że to jest nie to co bym chciała, a do tego po tym nie ma pracy. A co ja lubię? Nawet lubię tą głupią biologię wraz z zwierzętami no i kocham ale tak od siebie tworzyć czy rysować xD Zresztą wszystko bym zniosła gdzie nie ma za dużo fizyki. A mam takie pytanie? czy lepiej złożyć na kierunek co by mnie nawet interesował, ale na uczelni bez renomy (mniej znanej) czy już lepiej by było iść na kierunek mniej oblegany ale na liczącej się uczelni?
tamarind17
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2011, 18:07
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 9 razy
Płeć:

Post autor: tamarind17 »

jak Cie jeszcze nic nie pociąga to może poszukaj jakieś pracy na rok i zacznij o czymś myśleć na spokojnie
nie wiem czy jest sens iść teraz na studia a po roku powiedzieć: Jednak to nie było to co chce robić w życiu. Dodatkowo się męczyć i stresować jakimiś głupimi wykładami itp.

jak biologia to może biotechnologie czy coś takiego? :D sam lubię czasem obejrzeć seriale na discovery science o nowych źródłach energii, ale wyobrażam sobie wykłady na takich kierunkach - pewnie jest jedna wielka lipa :D
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

No to niech będzie biotechnologia.
Uczelnie
Progi na wszystkie kierunki
Progi
Progi 2
Progi 3
humanrace
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2011, 00:28
Płeć:

Post autor: humanrace »

Z takimi wynikami możesz sobie wybrać niezłe studia, zwłaszcza, że mamy niż. Moi znajomi mieli dużo gorsze wyniki i sie na jakieś podostawali. Myślę, że presja z gimnazjum, że trzeba być najlepszym jeszcze Ci została :P
ODPOWIEDZ