Matura rozszerzona

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Edysia
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 05 maja 2011, 16:51
Podziękowania: 29 razy
Płeć:

Matura rozszerzona

Post autor: Edysia »

Słuchajcie bo mam problem;( Ja bym chciała zdawać maturę rozszerzoną z matematyki ale Pan mój mówił, że to inna bajka i on mnie wszystkiego nie nauczy. Mówił, żebym wzięła dobre korepetycje, ale ja nie mam kasy;( a zależy mi na tej maturze, żeby ją dobrze zdać;( Czy ktoś z Was mógłby pomóc przez internet, jakieś zadania by mi tłumaczył bardzo Was proszę;) Liczę na waszą pomoc i rady. Oto mój numer gg: 8777822
Galen
Guru
Guru
Posty: 18457
Rejestracja: 17 sie 2008, 15:23
Podziękowania: 4 razy
Otrzymane podziękowania: 9161 razy

Post autor: Galen »

Rozwiązuj zadania z dowolnego zbioru zadań maturalnych,a gdy trafisz na coś co Cię
przerasta,to pisz do nas.
Zawsze ktoś Ci pomoże.
Ponadto radzę korzystać z zadań na tym portalu-są bardzo dobrze wyjaśnione.
Są też próbne matury z tego roku-korzystaj :D
Powodzenia :D
Wszystko jest trudne,nim stanie się proste.
michelangelo
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 74
Rejestracja: 19 kwie 2011, 17:32
Podziękowania: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 16 razy
Płeć:

Post autor: michelangelo »

Nie zniechęcaj się tym, że ktoś ci mówi, iż będzie to dla ciebie byt trudne. Spokojnie. Wystarczy robić, robić i robić zadania. W matematyce liczy się praktyka w liczeniu zadań, a systematyczność pomoże w osiągnięciu celu :) Tutaj jest dobra baza zadań więc znajdziesz to co potrzebujesz, a jak nie to wpisz je tutaj,a na pewno znajdzie się ktoś życzliwy i Ci pomoże :) Najlepiej zabierz się do pracy już we wrześniu, sam troszeczkę żałuję, że nie zrobiłem tak w tym roku, pewnie osiągnąłbym trochę lepszy wynik, ale chyba i tak będzie dobrze. Dlatego życzę Ci powodzenia i wytrwałości w robieniu zadań :)
tamarind17
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2011, 18:07
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 9 razy
Płeć:

Post autor: tamarind17 »

zadania, zadania i jeszcze raz zadania ... chociaż wrzesień możesz pozwolić sobie na przeczytanie poradników i zrobienie podstawowych zadań maturalnych , natomiast od kolejnego miesiąca możesz sobie robić zadania z tej strony zaczynając od tych łatwych , po kilkuset przerobionych zadaniach rób te trudniejsze :) szkoda, że ja zacząłem robić zadania z tej strony od końca marca :D
pozdro
ODPOWIEDZ