VIII próbna matura 2011 z zadania.info

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1859
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

VIII próbna matura 2011 z zadania.info

Post autor: supergolonka »

Właśnie zamieściliśmy arkusze VIII próbnej matury.
http://www.zadania.info/n/5232614
Do jutra (1 maja) do godz. 16 wszystkie posty na temat zadań i rozwiązań zadań z tych arkuszy będą usuwane.
Jeżeli macie wątpliwości co do poprawności treści zadań to piszcie na
supergolonkaMALPAzadania.info
lun
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:29
Otrzymane podziękowania: 1 raz
Płeć:

Post autor: lun »

Czy ktoś zrobił zad. 5? Ono jest takie trudne czy ma jakieś banalne rozwiązanie? xD
medley07
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:29

Post autor: medley07 »

5 raczej łatwe ,troche pogłówkuj skasowano :) Odnośnie ostatniego zadania , skasowano.. Policzył ktoś?
medley07
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:29

Post autor: medley07 »

wyliczyć*
Awatar użytkownika
sarni20
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 124
Rejestracja: 11 mar 2010, 16:26
Lokalizacja: Tuchola/Gdańsk
Otrzymane podziękowania: 41 razy
Płeć:

Post autor: sarni20 »

tak, wszystko jest do wyliczenia, trochę cierpliwości trzeba poczekac do jutra : )
artur137
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2011, 02:01
Płeć:

Post autor: artur137 »

zrobil ktos czwarte? W ostatnim skasowano?
john_petrucci1
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2011, 18:41

Post autor: john_petrucci1 »

4 tak, skasowano , ostatnie niestety nie mam pojęcia, siedzę już ze 2 godz. nie widzę rozwiązania, zrobił ktoś?
cou
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:03
Płeć:

Post autor: cou »

duzo liczenia, malo myslenia w tej maturze

podpowiedz do ostatniego

Skasowano podpowiedź
Awatar użytkownika
domino21
Expert
Expert
Posty: 3725
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:56
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękowania: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 1298 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: domino21 »

supergolonka pisze: Do jutra (1 maja) do godz. 16 wszystkie posty na temat zadań i rozwiązań zadań z tych arkuszy będą usuwane.
nie wiem czy to tak ciężko zrozumieć?
Awatar użytkownika
zadaniainfomm
Często tu bywam
Często tu bywam
Posty: 209
Rejestracja: 27 kwie 2009, 21:20
Podziękowania: 12 razy
Otrzymane podziękowania: 2 razy
Płeć:
Kontakt:

Mój komentarz

Post autor: zadaniainfomm »

Zadania tej serii są bardzo zbliżone do poziomu matury OKE/CKE z roku 2010 i 2009. Obserwując rok poprzedni i wcześniejszy zadania na portalu zadania.info było o niebo trudniejsze, a bynajmniej niektóre wymagały naprawdę dobrego pomysłu na ich rozwiązanie. Stąd też sporo odbiegały od realnego poziomu trudności na maturze "rzeczywistej". Pozdrawiam Autorów i życzę dalej takiego zapału o pracy jak do tej pory.
Chucio
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 08:16

Post autor: Chucio »

Chciałbym podziękować administracji za próbne matury tegoroczne i z lat ubiegłych, nad którymi główkowałem od ostatnich paru miesięcy (poziomy podstawowy+ i rozszerzony). Dostrzegam wyraźny progres w swoich umiejętnościach - od 50/60% do nawet 90+. Większość zawdzięczam ogromnej ilości przerobionych zadań i podpatrywaniu toku rozumowania w rozwiązaniach już po liczeniu. Teraz pozostaje już tylko oczekiwać matury w czwartek z nadzieją, że poziom okaże się przystępny, a upragnione 100% (może wreszcie) zostanie ustrzelone. :D
Jeszcze raz wielkie dzięki!

Topic:
Co do TEJ próbnej, to wymęczyłem wszystkie poza ostatnim z kulą i walcem. Z tych, co zrobiłem najtrudniejsze były dla mnie 5 i 10.
adambak
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2011, 14:08
Płeć:

Post autor: adambak »

Również chciałbym się przyłączyć do podziękowań ;) Jednocześnie gratuluję pięknej pracy wykonanej przez Administrację. Ten portal jest zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju. Liczba zadań jest imponująca, ponadto czasem nawet kilka sposobów rozwiązania jednego zadania (dla mnie jest to ogromny plus). Tutejsza baza zadań może zastąpić każdy podręcznik - ba, nawet każdą wariację podręczników ;) Wspaniale, że jest tak zróżnicowany poziom, no i oczywiście próbne matury - genialny pomysł. Najlepsze jest to, że ich poziom jak na mój gust zawsze był wyższy niż ten 'prawdziwych' matur. Dzięki temu te z CKE są potem po prostu trywialne. Jedyne czego żałuję to to, że nie odkryłem Was wcześniej. Byłbym pewny o 100% na prawdziwej ;)

Co do tej matury - dla mnie prostsza od wcześniejszych, ale i tak trudniejsza od CKE, ale to dobrze, bo jestem po niej w bardzo dobrej formie przed najważniejszym dniem matur.

Serdecznie pozdrawiam!
damqen
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2010, 12:16
Płeć:

Post autor: damqen »

zrobionie wszystkie matury z wynikami od 40 do 70% - oceniane surowo, trzeba oddać prawdę, że rozszerzenia na zadania.info są trudniejsze niż typowe matury, dlatego w czwartek liczę na jakieś 70% z rozszerzenia
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1859
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

Rozwiązania zadań:
Podstawa
Podstawa+
Rozszerzenie

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa pod naszym adresem. Dla nas zadania.info to przede wszystkim frajda z możliwości pomocy Wam w nauce matematyki. Mam nadzieje, że nasze maturki pomogły Wam w przygotowaniach do matury, ale co może nawet ważniejsze, mam nadzieję, że dzięki nim trochę poćwiczyliście szare komórki. Zobaczycie, to Wam się przyda w przyszłości.
Kreo
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2011, 16:24
Otrzymane podziękowania: 1 raz

Post autor: Kreo »

w sumie to nie wydaje wam sie to minimalnie nieuprzejme, skoro ktos na to napracowal? :) mysle ze za taka prace 3zl sie nalezy zdecydowanie, nic za darmo. a jak juz piracic, to nie tak obsesowo :)

co do matury, fajna i nietrudna, tylko 5 troche meczace, bo albo sie poszlo ta droga jak w rozwiazaniu i git, albo inna i mozna bylo sie zameczyc w liczeniu :) fajny blad zrobilem w 11, bo stwierdzilem ze skala 1 jest niemozliwa, skoro maja rozne objetosci.

ps. jak sie ocenia zadanie takie jak to z dwudziestoscianem? policzylem wszystko dobrze tylko przez roztargnienie dalem 40 krawedzi zamiast 30? i przez to oczywiscie inne wyniki
ODPOWIEDZ