Kurs chemii medycznej

Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
frata
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2024, 09:03
Płeć:

Kurs chemii medycznej

Post autor: frata »

Jestem studentką III roku farmacji i w tym semestrze biorę udział w kursie. Obciążenie kursem jest duże i nie jestem w tym dobry, ponieważ nie mam solidnego wykształcenia w chemii organicznej. Co mogę zrobić, aby poprawić swoją naukę i nadrobić zaległości w klasie. Czy są jakieś zasoby internetowe lub kanał YouTube, które może pomóc mi uczyć się lepiej? Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie lub wskazówki dotyczące nauki od Was
Awatar użytkownika
Jerry
Expert
Expert
Posty: 3534
Rejestracja: 18 maja 2009, 09:23
Podziękowania: 50 razy
Otrzymane podziękowania: 1939 razy

Re: Kurs chemii medycznej

Post autor: Jerry »

frata pisze: 08 kwie 2024, 09:07 Jestem studentką ...
Dziwne sformułowanie jak na mężczyznę :wink:

Pozdrawiam
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6270
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Kurs chemii medycznej

Post autor: korki_fizyka »

Osobiście uważam, że wybieranie na tym forum płci w systemie "zerojedynkowym" jest nieadekwatne do aktualnych poglądów naukowych, a poza tym jest naruszeniem prywatności i powinno być zlikwidowane.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
Awatar użytkownika
Jerry
Expert
Expert
Posty: 3534
Rejestracja: 18 maja 2009, 09:23
Podziękowania: 50 razy
Otrzymane podziękowania: 1939 razy

Re: Kurs chemii medycznej

Post autor: Jerry »

korki_fizyka pisze: 08 kwie 2024, 17:08 ... wybieranie na tym forum płci w systemie "zerojedynkowym" ...
Przeczytaj, proszę, cały post usera. Osoba niebinarna nie stosuje równocześnie feminatywów i maskulinatywów na swój temat :idea:

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ