Prawdziwa wiadomość

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Salaar
Witam na forum
Witam na forum
Prawdziwa wiadomość

Post autor: Salaar »

Witam wszystkich, przyjaciele, proszę o podanie mi jakiegoś portalu, który pomoże mi czytać prawdziwe wiadomości, aby nie były fałszywe, aby nie oszukiwać ludzi, tak jak je rozumiem.
Eilley
Witam na forum
Witam na forum
Re: Prawdziwa wiadomość

Post autor: Eilley »

Nawet nie wiem, bo czasami oczywiście czytam wiadomości i to, co tam czasami piszą, wydaje mi się, że naprawdę chcą ludzi oszukać z powodów dla mnie niejasnych.
Wilington
Witam na forum
Witam na forum

Post autor: Wilington »

Ale oto kilka wiadomości, które znalazłem na stronie [ciach]. Zadłużamy się coraz bardziej i widać to w naszych portfelach. Z najnowszego raportu Biura Informacji Kredytowej wynika, że ​​w lutym 2024 roku Polacy ustanowili alarmujący rekord masowych wniosków kredytowych. W ciągu miesiąca udzieliły 1,05 mln pożyczek na łączną kwotę 1,538 mld zł. Oznacza to gwałtowny wzrost w porównaniu z lutym ubiegłego roku – liczba kredytów wzrosła o 252,3%, a ich łączna kwota wzrosła ponad dwukrotnie.
Wilington
Witam na forum
Witam na forum

Post autor: Wilington »

Wilington pisze: 08 lip 2024, 20:56 Ale oto kilka wiadomości, które znalazłem na stronie [ciach]. Zadłużamy się coraz bardziej i widać to w naszych portfelach. Z najnowszego raportu Biura Informacji Kredytowej wynika, że ​​w lutym 2024 roku Polacy ustanowili alarmujący rekord masowych wniosków kredytowych. W ciągu miesiąca udzieliły 1,05 mln pożyczek na łączną kwotę 1,538 mld zł. Oznacza to gwałtowny wzrost w porównaniu z lutym ubiegłego roku – liczba kredytów wzrosła o 252,3%, a ich łączna kwota wzrosła ponad dwukrotnie.
coś takiego