Matura rozszerzona z matematyki - 10 maja 2013

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
Jack1994
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2012, 19:12
Lokalizacja: Kraków
Otrzymane podziękowania: 45 razy
Płeć:

Post autor: Jack1994 »

Dokładnie tak. Pierwsza część zadania zrobiona dobrze, a później taki głupkowaty błąd. Ale nic nie poradzimy. Troszkę stresu też zrobiło swoje i stąd nie wszystko tak jakby się chciało :)
miraclous
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2013, 11:39
Płeć:

Post autor: miraclous »

która według Was była łatwiejsza - rozszerzona z 2012 czy z 2013? chciałabym poznać opinie innych osób i stwierdzić czy progi na politechniki pójdą w górę czy jednak spadną...? i jak to właściwie jest z tym niżem demograficznym, jest nas mniej niż rok temu, a przez to rzeczywiście mamy większe szanse? :)
pwntmaciek
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 130
Rejestracja: 31 sty 2013, 20:38
Podziękowania: 32 razy
Otrzymane podziękowania: 44 razy
Płeć:

Post autor: pwntmaciek »

imo rok temu była nieco trudniejsza. W tym roku dostaliśmy sporo zadań niczym z podstawy, np zadanie z geometrii :E Ale progi pewnie się nie zmienią, a jak tak to niewiele.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jack1994
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2012, 19:12
Lokalizacja: Kraków
Otrzymane podziękowania: 45 razy
Płeć:

Post autor: Jack1994 »

Matura rozszerzona z 2012 była najłatwiejsza jaką do tej pory widziałem. Wydaje mi się, że w tym roku progi nieznacznie ale pójdą w dół.
lubie-ciasteczka
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:53

Re: Matura rozszerzona z matematyki - 10 maja 2013

Post autor: lubie-ciasteczka »

Pisałam obie (poprawiałam w tym roku) i dla mnie zeszłoroczna była trudniejsza, bo były brzydkie liczby i cięższe rachunki (miałam nieszczęście tak się wkopać z tym, że nie skończyłam rachunków w chyba dwóch zadaniach) oraz 1 bardzo trudne zadanie (jak dla mnie), w tym roku wszystkie były dla mnie proste.
W tym roku było więcej zadań na pomysł (bardzo proste, ale jednak na jakiś tam pomysł trzeba było wpaść) i wydaje mi się że dużo osób może z tym mieć problem (obstawiam że sporo osób nie robiło dowodu z trapezem, zadań z kombinatoryką, ostrosłupa). Więc może różnica nie będzie duża.
kejkun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 662
Rejestracja: 27 paź 2012, 18:53
Podziękowania: 175 razy
Otrzymane podziękowania: 71 razy
Płeć:

Post autor: kejkun »

tak samo , pisalem obie i stwierdzam , ze rok temu trudniejsza przez rachunki glownie...
jesli chodzi o zadania to w tym roku trudniejsza ta 2013.
w tym roku wlasnie ja nie zrobilem dowodu(całego. ) czy tez ostroslupa, bo zle narysowalem -,-
namecky
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2013, 19:40
Płeć:
Kontakt:

Post autor: namecky »

Dawno, bardzo dawno nie było tak łatwej matury rozszerzonej...
Pozdrawiam, namecky
Polecam Ci zerknąć na możliwość wykonania w 100% naturalnych, stołów dębowych na zamówienie oraz pod konkretny wymiar. Tego typu produkty nadadzą nowego wystroju w Twoim domu czy mieszkaniu.
ODPOWIEDZ