Matura MAJ 2009 Matematyka

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

Ale jesli chodzi o to zadanie to u mnie w szkole ( podobno najlepsza w miescie : O - kto takie bzdury wymyslil XD ) tylko jedna osoba zrobila ze wzoru reszta albo napisala 26 albo 170 i 13 droga dedukcji
matti90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 02 kwie 2009, 17:16

Post autor: matti90 »

A jedno zadanie napisalem w brudnopisie, bo cala stronemialem przekreslona... ale napisalem ze dokocnzenie zadania w brudnopisie... brudnopis mialem czysty... mowili ze powinni to uznac, jednak sie boje, ze zapomna policzyc punktow jak to mialem na probnej gdzie moj nauczyciel zapomnial o nich i 4 pkty mniej...
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

ja w brudnopisie na cala strone napisalem " JADRA BEZ RAKA "
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

z pozdrowieniami od 1 LO ( nietylko z nazwy ) : )
matti90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 02 kwie 2009, 17:16

Post autor: matti90 »

hahahhaa to kozak jestes:P:D jesli to prawda... mam pytanie to supergolonki bo On sie na tym zna... jeśli w zadaniu 7 nie robilem tak tylko przenioslem 1/4 na lewa strone i tak rozwiazywalem i mi wyszlo (3/4):(1-4^20)<0 co jest prawda bo ta liczba jest mniejsza od 0 to wtedy mi uznaja full punktow? czy trzeba bylo tak jak Ty zrobiles, że 4<1? bo takto cienki wynik mi sie widzi:/...
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

uznaja Ci aczkolwiek bylo 4> 1 . My te podpisy walilmy na kazdej maturze :P
matti90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 02 kwie 2009, 17:16

Post autor: matti90 »

najgorszy przypadek mysle 56% najlepszy okolo 70... a liczylem na 80:/ czyli bedzie full? xD jesli tak to 64% najmniej chyba... na kazdej maturze :D ciekawe co na to sprawdzajacy :D:D:D
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

Ja to w ogole jak zobaczylem podpunkt b peirwszego zadania to sie zalamalem : P , ze to juz koneic i w ogole na szczescie poszlo tak jak pisalem wczesniej ; p
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

A jaka mieliscie motyacje przed matura ; ) ?.
Ja rano siedzialem o 6 i zapetlilem sobie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ , jednoczesnie czytajac wypowiedz tego trenera; P
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

Mam pytanie odnośnie zadania z okręgami na udowadnianie, czy mogłem wyliczyć R z delty jako pierwiastek, równianie takie ułożyłem--> \((R-r)^2 + (R-r)^2 = (R+r)^2\)
pp3088
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:29

Post autor: pp3088 »

Mam pytanie odnośnie błędu rachunkowego. Jeżeli w zadaniu 11 wyliczyłem, że 2 x 1/4 to 1(HAHA), a dalej liczyłem zgodnie z waszym rozwiązaniem to odejmą mi ile punktów? 1 za wynik zły w tym podpunkcie i 1 za zły wynik zadania?

BTW. Proszę się nie śmiać :D to było pierwsze zadanie jakie zrobiłem i to w stresie, że reszta trudna ; (
zaqzaq69
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2009, 11:34

Post autor: zaqzaq69 »

dajc8ie te odpowiedzi za darmo ;p
Kremiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:21

Post autor: Kremiak »

Pytanie do uzytkownikow . Majac wybor AGH / Polibuda slaska - ktora z uczelni byscie wybrali ( biorac pod uwage ze wiekszosc waszych znajomych idzie na ta 2 )
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

Zalezy na co chcesz isc :) Ja sie wybieram na budownictwo i dla mnie tylko politechnika wchodzi w gre ( slaska albo krakowska).Przy wyborze uczelni skup sie na kierunku ktory cie interesuje,a nie gdzie ida znajomi czy ktora uczelnia modniejsza.
Awatar użytkownika
escher
Moderator
Moderator
Posty: 308
Rejestracja: 26 wrz 2008, 13:41
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 68 razy

Post autor: escher »

zaqzaq69 pisze:dajc8ie te odpowiedzi za darmo ;p
Odpowiedzi są za darmo dla posiadających abonament w serwisie ;-)

Jak ktoś chce szybko, a nie ceni naszego portalu, to pewnie na "bogatszych" portalach znajdzie - tam mają kasę, żeby rozwiązującym dobrze zapłacić, a tu kilku zeta supergolonce żałujecie?
escher
ODPOWIEDZ