Fotowoltaika - jednostki mocy

Pytania o rozwiązania zadań.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
dolore26
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2022, 14:24

Fotowoltaika - jednostki mocy

Post autor: dolore26 »

Cześć,

Piszę ponieważ na zapytanie odnośnie mocy instalacji fotowoltaicznej, dostałam odpowiedź od dyrektora infrastruktury który podaje wartość w kWp (370 kWp). Wydaje mi się że nie można tego przeliczyć na MW ( W) ale potrzebuje Waszego potwierdzenia żeby nie wyjść na typową blondynkę i zeby nie "korygować" dyrektora :)
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Fotowoltaika - jednostki mocy

Post autor: korki_fizyka »

Na tego typu pytania odpowiada Google.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
dolore26
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2022, 14:24

Re: Fotowoltaika - jednostki mocy

Post autor: dolore26 »

Zamiast pisać takie coś nie mogłeś/aś po prostu odpowiedzieć? Nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi więc wolałam zapytać "ekspertów" ponieważ: a ) nie wszystko musi być w Google, b ) nie wszystko co się znajduje w sieci jest prawdą....
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Fotowoltaika - jednostki mocy

Post autor: korki_fizyka »

Mógłbym ale...wtedy musiałbym przeczytać ten artykuł do końca, a na to nie mam czasu.
Może jakiś inny "ekspert" to zrobi albo Ty sama doczytasz? Na tym wszak polega studiowanie ;)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ