Katowice

Ogłoszenia osób szukających korepetytora
Regulamin forum
  • Każdy temat w tym dziale musi mieć w tytule nazwę miejscowości.
  • Jeżeli korepetycje nie dotyczą matematyki, proszę wpisać nazwę przedmiotu w tytule.
  • Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko osoby fizyczne, ogłoszenia firm będą usuwane.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Sliwka_Robaczywka
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:27
Płeć:

Katowice

Post autor: Sliwka_Robaczywka »

Poszukuję korepetycji z fizyki, w formie przygotowania do nowej matury 2015 na poziomie rozszerzonym. Szukam osoby wymagającej, ale serdecznej, która naprawdę przygotuję mnie do zdania egzaminu maturalnego. Orłem nie jestem, ale z matematyką radzę sobie bardzo dobrze, potrzebuję kogoś kto wyjaśni mi " czym to się je" i podpowie mi co i jak. Wybieram się na politechnikę, więc potrzebowałabym wyniku >80%

Proszę o kontakt na adres: adren@onet.pl
licznik
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2018, 18:34
Płeć:

Post autor: licznik »

Chciałbym się podłączyć do tego trochę przedawnionego już pytania, bo potrzebuję dla znajomego z rodziny solidnego korepetytora z fizyki, niby jeszcze rok do rozszerzonej matury ale powiedzmy od połowy sierpnia można ruszać z regularną nauką tak po 1-2 godziny tygodniowo, a od listopada nawet 3 godziny dziennie, bo młody ma zaległości :(.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ