!! Korepetycje za darmo !!

Ogłoszenia osób udzielających korepetycji.
Regulamin forum
  • Każdy temat w tym dziale musi mieć w tytule nazwę miejscowości.
  • Jeżeli korepetycje nie dotyczą matematyki, proszę wpisać nazwę przedmiotu w tytule.
  • Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko osoby fizyczne, ogłoszenia firm będą usuwane.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
isra1
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2018, 13:01

!! Korepetycje za darmo !!

Post autor: isra1 »

Pewnie zastanawia was, jak to za darmo. A no za darmo, bo postanowiłem założyć kanał na youtube, na którym zamieszczam gotowe rozwiązania zadań poparte teorią i doświadczeniami. Kto chce sprawdzić, czy przedstawiona tam wiedza mu wystarczy zapraszam do obejżenia. Staram się jak mogę. Na razie realizuję program klasy 7 ale w przyszłości zajmę się liceum. ALE ALE - materiał tam przedstawiony może przydać się też licealistom, może to nie jest wasz poziom, ale myślę że może rozszerzy waszą wiedzę, ewentualnie pozwoli utrwalić pewne podstawy. Pozdrawiam i zapraszam....

Miejscowość: Puławy
Przedmiot: Fizyka
Osoba fizyczna.

Kanał na youtube = "fizyka od podstaw"
https://www.youtube.com/channel/UCUkOfW ... eebmAFabNA
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Popracuj też trochę nad ortografią. BTW ile to już takich kanałów powstało i... :?:
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
isra1
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2018, 13:01

Post autor: isra1 »

no właśnie, ile? Myślę, że mój kolejny do zamknięcia :D
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

oj tak :D
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
foloolp
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2019, 09:50

Re: !! Korepetycje za darmo !!

Post autor: foloolp »

oo fajny pomysł :) mam nadizję ze się tak rozwiniesz że zaczniejsz zarabać na youtube :)
alicja-korepetycje
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 24
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:15
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: !! Korepetycje za darmo !!

Post autor: alicja-korepetycje »

Przy takiej liczbie odsłon na YT i liczbie subskrypcji - już zarabia. Kwestia ile.. :)
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: !! Korepetycje za darmo !!

Post autor: korki_fizyka »

Te odsłony to samemu można nabijać myślę, że jakieś kilka setek tygodniowo ;)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
alicja-korepetycje
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 24
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:15
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: !! Korepetycje za darmo !!

Post autor: alicja-korepetycje »

Nabijać można, ale algorytmy same ustalają, za które odsłony będą zapłacone. Można później mieć zablokowany kanał - wypaść dokładniej z programu partnerskiego, więc nie polecam.
Najlepiej po prostu nagrywać, promować kanał i odpowiadać na komentarze gości/subskrybentów.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: !! Korepetycje za darmo !!

Post autor: korki_fizyka »

o matko to są tez pewnie jakieś kupony/znaczki za to klikanie? i potem płacą 0,01 eurocenta za ....1 mnl odsłon tak ? :D
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ