Korepetycje matura podstawowa!

Ogłoszenia osób udzielających korepetycji.
Regulamin forum
  • Każdy temat w tym dziale musi mieć w tytule nazwę miejscowości.
  • Jeżeli korepetycje nie dotyczą matematyki, proszę wpisać nazwę przedmiotu w tytule.
  • Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko osoby fizyczne, ogłoszenia firm będą usuwane.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Piotrek_24
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2015, 13:43
Płeć:

Korepetycje matura podstawowa!

Post autor: Piotrek_24 »

Witaj, maturzysto!
Do egzaminu z matematyki podstawowej pozostał niewiele ponad miesiąc. Jest to najwyższy czas, aby zabrać się za solidne powtórzenie materiału i nadrobienie braków.
Jeżeli szukasz osoby, która Ci w tym pomoże, to dobrze trafiłeś.
Schemat moich zajęć jest niezwykle prosty ( ale zarazem skuteczny ). Omawianie i rozwiązywanie zadań z egzaminów maturalnych z lat ubiegłych to najlepsza metoda nauki na ostatnie chwile przed. Pozwala wychwycić braki i ukierunkować naukę na materiał, który sprawia największy problem.
Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami, nie czekaj, zadzwoń lub napisz jak najszybciej! ;)
Jestem studentem matematyki, i mam doświadczenie w pracy z uczniami przygotowującymi się do podstawowej matematyki z niezłą skutecznością! ;)
Jeśli chodzi o miejsce nauki, może ona się odbywać na miejscu u mnie albo u ucznia. Zapewniam luźną i bezstresową atmosferę! ;)
W przypadku jednej godziny kwota wynosi 25 zł ( pełna godzina zegarowa). W razie większej ilości godzin na raz, jestem skłonny do negocjacji ceny!
Znaleźć możesz mnie również na Facebooku. ( facebook/MatematykKorki ).
Czekam na Wasze odpowiedzi!
Piotrek
Po więcej szczegółów zapraszam pod adres strony http://olx.pl/141636409
ODPOWIEDZ