Jak się dogrzać jesienia i zimą

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Karpaciak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 12
Rejestracja: 02 maja 2022, 10:30

Jak się dogrzać jesienia i zimą

Post autor: Karpaciak »

W ostatnim czasie sporo czasu spędzam na zewnątrz, a wiadomo jaka jest pogoda jesienią oraz zimą . Doradzicie jak się dogrzać?
MartynaSch
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 05 kwie 2022, 14:46
Podziękowania: 6 razy
Płeć:

Re: Jak się dogrzać jesienia i zimą

Post autor: MartynaSch »

A to zależy gdzie się dogrzać. Czy ma to być za pośrednictwem ubrań, czy ma to być po prostu dogrzewanie w domu. Masz kilka opcji, albo zwiększasz moc grzejnika albo masz np. w łazience dodatkowo tzw. farelkę albo masz kominek ;) Ja mam akurat dom jednorodzinny, w którym w piwnicy mam piec na pellet.... o zgrozo. Też tam musze mieć odpowiednie oświetlenie, przydałyby mi się takie oprawy hermetyczne ledowe [ciach] A tak to mam zwykłą żarówkę, która mega daje po oczach.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2023, 18:12 przez Jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nieuprawniona reklama
Edyta1S
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2023, 07:57
Płeć:

Re: Jak się dogrzać jesienia i zimą

Post autor: Edyta1S »

Żeby się dogrzać zimą i utrzymać ciepło w domu, warto rozważyć różne metody ogrzewania, takie jak ogrzewanie centralne, kominek, lub pompa ciepła, w zależności od potrzeb i budżetu. Ponadto, ubierając się na jesień i zimę, zalecam noszenie warstw ubrań, aby łatwo regulować temperaturę ciała, oraz zakładanie ciepłej odzieży, w tym swetrów i kurtki, oraz używanie ciepłych dodatków, takich jak szaliki i czapki, aby zminimalizować utratę ciepła przez ciało. Warto również zadbać o dobre buty by być dobrze przygotowanym na chłodniejsze zimowe dni.
dobebo
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 31
Rejestracja: 22 kwie 2020, 18:00
Płeć:

Re: Jak się dogrzać jesienia i zimą

Post autor: dobebo »

Odpowiednio dobrany materiał elewacyjny może zapewnić izolację akustyczną, termiczną, ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz dodać reprezentacyjności nieruchomości. Panele elewacyjne https://pl.royalfacade.eu/ z Royal Facade to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać swojemu domowi unikalny wygląd, jednocześnie dbając o jego funkcjonalność i efektywność energetyczną.
norbud
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2023, 15:36
Kontakt:

Re: Jak się dogrzać jesienia i zimą

Post autor: norbud »

dokładnie - dobra elewacja ocieplenie grubszym styropianem i jakoś powinno pomóc. u nas póki co jeszcze cały czas wystarcza grzanie kominkiem. w grudniu już pewnie ruszy piec ale póki co jeszcze spokojnie wystarcza to co mamy. do tego kocyczek i ciepła herbatka czy winko i można zimować ;)
ODPOWIEDZ