Matura w miesiąc

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
qlraexl
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:53
Płeć:

Matura w miesiąc

Post autor: qlraexl »

Witam, podchodzę do matury z fizyki, i moja wiedza jest naprawdę znikoma. Teraz pytanie. Czy jest w ogóle możliwe opanować materiał w miesiąc na co najmniej 50%, a jeśli tak to na czym się konkretnie skupić? Na razie mam plan rozwiązywać arkusze, ale czy to wystarczy? Jestem w dołku, prawda mój błąd, że się nie przygotowywałam ale chce wykorzystać ten czas najbardziej jak mogę. Proszę tylko o komentarze wnoszące coś do tematu. Za te typu "ło ale to głupie" podziękuję :). Z góry dziękuję za pomoc :)
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Matura w miesiąc

Post autor: korki_fizyka »

Niestety nie jest to możliwe, może w przyszłym roku :?:
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
malinam
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 13
Rejestracja: 11 sie 2020, 10:27
Płeć:

Re: Matura w miesiąc

Post autor: malinam »

i jak ci poszła ta fizyka?
moim zdaniem da się w miesiąc wiele nauczyć, ale trzeba na to poświęcić dużo czasu no i trzeba mieć smykałkę, jak nie rozumiesz podstaw, to się nie nauczysz
QED Edukacja
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2020, 10:25

Re: Matura w miesiąc

Post autor: QED Edukacja »

Maturzyści! :)

Jeśli nie jesteście zadowoleni z wyników z matury, chętnie Wam pomożemy przygotować się do nich ponownie. Świetni nauczyciele przeprowadzą z Wami kursy przygotowujące do matury! 8)

Więcej informacji:
[ciach]
Ostatnio zmieniony 11 sie 2020, 16:05 przez Jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: reklama
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Matura w miesiąc

Post autor: korki_fizyka »

malinam pisze: 11 sie 2020, 10:32 i jak ci poszła ta fizyka?
moim zdaniem da się w miesiąc wiele nauczyć, ale trzeba na to poświęcić dużo czasu no i trzeba mieć smykałkę, jak nie rozumiesz podstaw, to się nie nauczysz
Byłbym w stanie zaryzykować twierdzenie, że w miesiąc można się przygotować do matury z matematyki, tylko żeby ją zdać bazując na zasobach tzw. oleju w głowie ale nie z fizyki.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ