Podnoszenie kwalifikacji.

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij Thank icon

Podnoszenie kwalifikacji.

Postprzez żaklina » 16 Lut 2017, 09:54

Podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności zawodowych powinno być jednym z naszych celów w życiu. Dobrze jest ukończyć dodatkowe kursy aby start w dorosłe życie był łatwiejszy Polecam zatem https://certup.pl/egzaminy/ Kursy tam oferowane kończą się egzaminem zawodowym z certyfikatem Jest to proces potwierdzania kompetencji i umiejętności zdobytych w ramach kursu
żaklina
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam

Dołączenie: 14 Sty 2017, 11:47
Otrzymane podziękowania: 0

Postprzez matko » 17 Lut 2017, 16:21

zgadzam się, warto zawsze podnosić swoje umiejętności i rozwiajać się przez całe życie
matko
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 17 Lut 2017, 16:01

Postprzez maczynski » 24 Lut 2017, 15:08

Namnożyło się szkoleń, kursów i wszelkiego rodzaju certyfikowanych egzaminów, których ukończenie nie wnosi nic nowego do posiadanych kwalifikacji. Na tego typu propozycje trzeba uważać. Jeśli rozwój to tylko przemyślany.
maczynski
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam

Dołączenie: 24 Lut 2017, 14:39

Postprzez antek8 » 05 Kwi 2017, 14:14

Jak to mowia .. czlowiek uczy sie przez cale zycie. Wazne jest aby odpowiednio wczesnie obrac kierunek po ktorym bedziemy mogli sie dalej rozwijac. Nie ma nic gorszego niz zastoj w pracy zawodowej, gdzie uczymy sie jakichs umiejetnosci a pozniej je powtarzamy przez reszte swojej kariery. Ostatnio nawet moja znajoma pracujaca jako nauczycielka wspomniala cos o tym, ze co raz czesciej ma okazje uczesczac na rozmaite szkolenia. Podobno jednym z bardziej waznych, a niestety mniej poruszanych w swiecie pedagogow tematem jest bezpieczeństwo uczniów w sieci . W sumie to sam sobie nie zdawalem sprawy do konca, ze taki mlody czlowiek moze zostac ofiara cyberprzemocy .. co pozniej przeklada sie na problemy nie tylko w szkole, a rowniez w normalnym zyciu.
antek8
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 05 Kwi 2017, 13:57

Postprzez paralela » 26 Lip 2017, 08:33

Kwalifikacje trzeba podnosić cały czas, nie tylko dlatego żeby nikt nie 'wygryzł' nas z naszego stanowiska, ale też dlatego, że człowiek po prostu powinien stale się rozwijać, w każdej dziedzinie życia, stawanie się coraz lepszymi powinno być naszym celem zawsze. Dobrze, ze teraz w Internecie jest tyle stron, gdzie można sobie zafundować różnego rodzaju szkolenia. Nauczyciele są grupą wybitnie nastawioną na ciągłe szkolenia i rozszerzanie kompetencji. Zresztą w pracy nauczyciela każdy dzień to coś nowego, cały czas trzeba szukać nowych metod prowadzenia zajęć z uczniami, widzę po swojej siostrze, ile pracy w to wkłada każdego dnia. Ostatnio często korzysta z https://ucze.pl/, tam znajduje masę materiałów dydaktycznych i jest w stanie prowadzić ciekawe lekcje z dzieciakami. Pozdrawiam.
paralela
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 30 Gru 2016, 17:29

Re: Podnoszenie kwalifikacji.

Postprzez Suri » 21 Sie 2017, 16:09

Ja się zgadzam, ale tak jak zauważono powyżej warto uważać, bo duży popyt na takie szkolenie wygenerował dużo placówek, które nie potrafią przekazać wiedzy, albo co gorsza jej nie posiadają ucząc przestarzałych metod i technik.
Suri
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 21 Sie 2017, 16:04

Postprzez bolthorn » 20 Lis 2017, 14:55

Super, dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Jestem pewien, że mi się one przydadzą...
Czułem,że sny usiłują mi coś powiedzieć, ale nie wiedziałem co
Awatar użytkownika
bolthorn
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 11 Lis 2017, 13:19

Powróć do Różności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość