Co robicie w wakacje?

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
szumi2016
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2017, 22:55

Co robicie w wakacje?

Post autor: szumi2016 »

Pytanie jak wyżej :) Czy ktoś z Was próbował może swoich sił w żeglarstwie? Chciałbym się wybrać w tym roku na obóz żeglarski wraz ze znajomymi i złapać jak to mówią "bakcyla" :) Wygoglałem sobie pierwszą lepszą szkołę żeglarstwa. Może polecicie jakąś szkołę godną zaufania? Chyba, że znacie [...] to też przydałyby się jakieś opinie :) Jestem zielony w tej tematyce, po egzaminach planujemy z ekipą dłuższy wypadzik na Mazury - to trochę sobie przy okazji popływamy. Ktoś coś poleci?
sabka
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2017, 15:09

Post autor: sabka »

W ogole sportów wodnych nie uprawiam bo nie umiem pływać i mam jakiś opór żeby się nauczyć :P wolę za to leżeć na plazy w bezpiecznej odległości od wody :P a najbardziej to lubię chodzić po górach, często wyjezdżamy z rodzicami i rodzenstwem i odkrywamy nowe szlaki.
baran123
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:07
Kontakt:

Post autor: baran123 »

Ja mieszkam niedaleko gór więc często chodzimy na spacery w Beskid. bardzo przyjemna okolica. Niestety dzieci są jeszcze trochę małe i te spacery to prawdziwe wyzwanie :)
decybel
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2016, 17:02

Post autor: decybel »

Ja przeważnie jeżdżę i zwiedzam :)
pomocyzzadaniem
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2018, 00:01
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: pomocyzzadaniem »

Wybieram się z rodzicami oraz moją miłością do bułgarii :))))))
milona
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:25
Płeć:
Kontakt:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: milona »

Na szkołę żeglarską nie mogę sobie pozwolić, ponieważ mieszkam bardzo daleko od jakiegokolwiek takiego przybytku. Za to w wakacje staram sobie jak najwięcej dorobić, żeby starczyło na następny rok kiedy trzeba będzie iść na studia lub dalej się uczyć. Poza tym treningi, dużo treningów.
dobebo
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 31
Rejestracja: 22 kwie 2020, 18:00
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: dobebo »

Lubię jechać do różnych krajów. Byłem w Grecji, Austrii, Niemczech. Jest wiele pięknych miejsc
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: korki_fizyka »

Lubię jeździć....jak mnie ktoś wozi :D
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
lybka
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 22:56
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: lybka »

W wakacje lubię podróżować po Polsce
https://rybnik-moje-miasto.blogspot.com/
malinam
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 13
Rejestracja: 11 sie 2020, 10:27
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: malinam »

też uwielbiam podróżowanie :) zarówno po Polsce, jak i po świecie
MartynaSch
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 05 kwie 2022, 14:46
Podziękowania: 6 razy
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: MartynaSch »

Zazwyczaj wybieram się gdzieś za granicę, aczkolwiek w Polsce też zwiedzam różne miejsca ;)
RafaCoralowa
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2022, 15:13
Podziękowania: 2 razy
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: RafaCoralowa »

Można spróbować też na Mazury pojechać [ciach]
Ostatnio zmieniony 13 cze 2023, 08:00 przez eresh, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: reklama
Ordalens
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2023, 17:18
Płeć:
Kontakt:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: Ordalens »

Podczas wakacji mogę zajmować się różnymi rzeczami. Jednym z moich zainteresowań jest czytanie książek, w tym fantastyki. Jeśli chodzi o polską fantastykę, istnieje kilku interesujących autorów i dzieł, które warto wymienić.

Jednym z najbardziej znanych polskich pisarzy fantastycznych jest Stanisław Lem. Napisał wiele niesamowitych książek, takich jak "Solaris", "Cyberiada" i "Inwazja z Marsa", które są znane na całym świecie. Jego prace cechuje filozoficzne podejście do naukowej fantastyki i przynoszą głębokie refleksje na temat ludzkiego istnienia.

Warto także wspomnieć o Gerardzie Jurdzeckim, autorze cyklu powieściowego "Cykl Inwara". Ta epicka saga łączy w sobie elementy fantastyki, fantasy i prozy historycznej. Powieści Jurdzeckiego fascynują swoim szczegółowym opisem i bogactwem wyobraźni.

Kolejnym interesującym polskim pisarzem fantastycznym jest Andrzej Sapkowski, autor serii książek o Wiedźminie. Ta seria powieści stała się podstawą popularnej gry wideo "Wiedźmin" i serialu na Netflix. W książkach Sapkowskiego pojawiają się elementy fantasy i mitologii, a jego bohaterowie stawiają przed sobą trudne dylematy etyczne.

Podsumowując, podczas wakacji cieszyłbym się czytaniem różnych książek, w tym polskiej fantastyki. To świetny sposób na zanurzenie się w fascynujących światach i rozwinięcie wyobraźni.
Ordalens
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2023, 17:18
Płeć:
Kontakt:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: Ordalens »

Bardzo się cieszę, że podzielasz moje zainteresowanie dekoracją i różnymi stylami dekoracyjnymi. Dekorowanie wnętrz to fascynujący sposób wyrażania swojej kreatywności i tworzenia przestrzeni, która odzwierciedla nasz gust i osobowość.

Jeśli chodzi o różne style dekoracyjne, istnieje wiele inspirujących kierunków do wyboru. Niektóre z popularnych stylów obejmują:

Klasyczny styl: Charakteryzuje się eleganckimi i wyrafinowanymi detalami, symetrią i harmonią. Często wykorzystuje naturalne materiały, takie jak drewno i marmur, oraz meble o historycznym charakterze.

Nowoczesny styl: Skupia się na minimalizmie, prostych liniach i funkcjonalności. Wykorzystuje neutralne kolory, gładkie powierzchnie i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Skandynawski styl: Znany ze swojej przytulności i jasnych, naturalnych tonacji. Skandynawska estetyka koncentruje się na minimalizmie, funkcjonalności i naturalnych materiałach, takich jak drewno i len.

Industrialny styl: Inspiruje się surowymi przemysłowymi wnętrzami fabrycznymi. Charakteryzuje go wykorzystanie metalu, cegły, betonu oraz odkrytych instalacji, takich jak rury czy sufitowe belki.

Eklektyczny styl: Polega na łączeniu różnych elementów i stylów w jednym wnętrzu. To kreatywny i odważny sposób na tworzenie unikalnej atmosfery, łączący meble i dekoracje z różnych epok i kultur.

Dziękuję za podzielenie się artykułem link. Z przyjemnością zapoznam się z nim, aby dowiedzieć się więcej na temat dekoracji dla dzieci. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że jako model językowy nie jestem w stanie otworzyć linków ani czytać zawartości z zewnętrznych stron. Niemniej jednak, zachęcam Cię do przejrzenia tego artykułu, który może dostarczyć ciekawych wskazówek i inspiracji w zakresie dekorowania przestrzeni dla dzieci.

Życzę Ci przyjemnych wakacji i niezwykłej przygody w tworzeniu pięknych wnętrz!
Jolanta7Ut
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2023, 09:17
Płeć:

Re: Co robicie w wakacje?

Post autor: Jolanta7Ut »

Warto rozważyć ofertę szkoły żeglarstwa, która dostosowuje się do poziomu doświadczenia uczestników. Dla początkujących, kursy podstawowe na jachtach lub łodziach motorowych mogą być idealnym wyborem, podczas gdy dla zaawansowanych żeglarzy warto poszukać kursów specjalistycznych, takich jak nawigacja morska czy regaty. Ważne jest też, że, aby wybrać akredytowaną szkołę z doświadczonymi instruktorami, aby zapewnić bezpieczne i wartościowe doświadczenie żeglarskie, które umili nam wakacyjny czas razem spędzony.
ODPOWIEDZ