Wybór studiów.

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Zulus567
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2016, 22:16
Płeć:

Wybór studiów.

Post autor: Zulus567 »

Witam.
Trochę nie w temacie matematyki jednak nie wiem gdzie zadać takie pytanie jak nie na forum matematycznym gdzie pełno ścisłych głów. :D
Otóż dostałem się na Politechnice Warszawskiej(automatyka i robotyka;Wydział Elektryczny) jednocześnie dostałem się na Informatykę na Politechnice Łódzkiej. Nie wiem co wybrać. Dodam, że zastanawiam się nad zmianą Wydziału na Politechnice Łódzkiej na sławny "Ftims". Ponadto nie ukrywam, że ceny w Warszawie nieco mnie odstraszają. Co wybrać? Po czym najłatwiej znaleźć pracę? Za wszystkie uwagi będę bardzo wdzięczny. :D Pozdrawiam.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: Wybór studiów.

Post autor: korki_fizyka »

Zulus567 pisze: gdzie zadać takie pytanie jak nie na forum matematycznym gdzie pełno ścisłych głów.
ale na wakacjach 8)

moja rada: rzuć monetą albo...wybierz sam świadomie, w końcu to twoje życie :P
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
kelly128
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 105
Rejestracja: 25 lip 2016, 09:06
Lokalizacja: Kraków
Otrzymane podziękowania: 46 razy
Płeć:

Re: Wybór studiów.

Post autor: kelly128 »

Zulus567 pisze: Co wybrać?

Wybierz ten kierunek, który wydaje Ci się ciekawszy. :)
hurliczek
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2016, 15:59
Lokalizacja: kraśnik
Płeć:
Kontakt:

Post autor: hurliczek »

Sorry, ale rzucanie monetą przy tak ważnym wyborze to niestety lekkomyślność... :idea:
ODPOWIEDZ