Wymiana walut przez internet?

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij Thank icon

Wymiana walut przez internet?

Postprzez Zebelos » 24 Wrz 2015, 10:27

Witam serdecznie , niedługo będę wyjeżdzał na wakacje za granicę i zastanawiam się gdzie najkorzystniej będzie wymienić walutę na euro. Słyszałem o kantorach internetowych, walutomatach i zastanawiam się czy to warto wybrać ten sposób i czy są korzystniejsze kursy niż w kantorach stacjonarnych, jakie są wasze doświadczenia z tym związane ?
Zebelos
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 24 Wrz 2015, 10:25
Otrzymane podziękowania: 0

Postprzez joanngo » 26 Paź 2015, 17:14

Ja zawsze wymieniam w internetowych z wygody. Trzeba się rozejrzeć, poczytać i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Kursy walut się zmieniają, ciężko dać jednoznaczną odpowiedź.
joanngo
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam

Dołączenie: 25 Wrz 2015, 08:50

Postprzez m94 » 21 Lut 2016, 23:45

Faktycznie jest to wygoda. Poza tym ceny są znacznie bardziej korzystnie niż w zwykłych kantorach.
m94
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 21 Lut 2016, 23:41

Postprzez korki_fizyka » 22 Lut 2016, 13:45

Ceny są podobne tylko spread niższy.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
korki_fizyka
Expert
Expert

Dołączenie: 04 Lip 2014, 14:55
Otrzymane podziękowania: 299

Postprzez żaklina » 31 Maj 2017, 22:05

Czy na pewno takie kantory internetowe są bezpieczne? Jakoś nie mam do tego przekonania.
żaklina
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam

Dołączenie: 14 Sty 2017, 11:47

Postprzez rimmo » 02 Cze 2017, 14:33

Są bezpieczne. Polecam jednak wybirać te większe i sprawdzone firmy W przypadku takich właśnie miejsc masz pewność,że wszystko będzie w porządku.,,,,

Nie wiem jednak czy wiesz ale do wymiany pieniedzy w kantorze internetowym wymagane jest posiadanie konta walutowego w banku... Jesli mogę coś zasugerowac to warto jest założyć sobie takie konto w nest banku A to dlatego, że konto to jest całkowicie darmowe i chyba jet to na ten moment jedyne darmowe konto walutowe:
http://www.tanie-konto.pl/

Możesz sobie zresztą zobacyć w porównaniach.
rimmo
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 02 Cze 2017, 14:27

Re:

Postprzez korki_fizyka » 02 Cze 2017, 15:28

żaklina napisał(a):Czy na pewno takie kantory internetowe są bezpieczne? Jakoś nie mam do tego przekonania.
Skoro nie masz przekonania , to idź do banku i daj się skroić w majestacie prawa.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
korki_fizyka
Expert
Expert

Postprzez opiekunnestbank » 21 Cze 2017, 14:31

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta Waluta. To konto bankowe, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej są za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 19 Cze 2017, 20:01

Postprzez Domicjan » 09 Sie 2017, 11:17

Słyszałem o tym, że można wymieniać waluty on-line, ale póki co, wolę kupować w stacjonarnych kantorach. Być może to irracjonalny strach podpowiada mi takie działanie.
Blog rzetelnie pisany...kasawdomu.pl...Zapraszam.
Domicjan
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 09 Sie 2017, 11:11

Postprzez korki_fizyka » 09 Sie 2017, 22:39

ten strach to atawizm,widać nie zszedłeś jeszcze z drzewa
korki_fizyka
Expert
Expert

Postprzez niebieskinia » 06 Wrz 2017, 15:08

Nigdy nie miałam okazji wymieniać on-line, ale kiedyś spróbuję :)
niebieskinia
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 06 Wrz 2017, 14:29

Postprzez korki_fizyka » 10 Wrz 2017, 16:18

Powodzenia :!: Ja jestem teraz zmuszony innego on-line-wymieniacza, bo robię jeszcze później przelew do swojego banku a ten zaczął już naliczać za tę usługę dodatkową opłatę czyli jak nie pięścią to pałką :twisted: cóz w ostateczność będę wpłacać ręcznie w końcu to wystarczy na 2 dobre browce a i ruch to zdrowie, podobno ;)
korki_fizyka
Expert
Expert

Postprzez szarlotka4 » 29 Lis 2017, 17:38

Mi się wydaje, że warto zajrzeć w tej sprawie do Internetu. Z całą pewnością znajdzie się tam sporo porad w tym zakresie tematycznym.
Ludzie czują naturalny szacunek dla zmarłych. Przed chwilą udało im się bowiem dokonać wielkiego czynu - umrzeć
Awatar użytkownika
szarlotka4
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam

Dołączenie: 25 Lis 2017, 16:25

Powróć do Różności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość