uczenie maszynowe

Co wam tylko przyjdzie do głowy.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Tyrraent
Witam na forum
Witam na forum
uczenie maszynowe

Post autor: Tyrraent » 27 sty 2020, 15:19

I sztuczna inteligencja - wiecie, gdzie można o tym poczytać?!? Ale tak, żeby nawet laik coś z tego wyniósł :|
Ciekawi mnie, jak bardzo błyskawiczne obliczenia i analizowanie danych mogą wpłynąć na naszą przyszłość... Już teraz odpowiednie algorytmy wykorzystuje się w wielu dziedzinach - np. Google dynamicznie dopasowuje wyniki do użytkownika, a nie tylko treści samego zapytania!!! Wiedzieliście o tym wcześniej???
Jak ktoś wie, gdzie znajdę podobne ciekawostki, to chętnie poznam kolejne pozycje i publikacje!

Tyrraent
Witam na forum
Witam na forum
Re: uczenie maszynowe

Post autor: Tyrraent » 18 lut 2020, 09:17

Tyrraent pisze:
27 sty 2020, 15:19
I sztuczna inteligencja - wiecie, gdzie można o tym poczytać?!? Ale tak, żeby nawet laik coś z tego wyniósł :|
Ciekawi mnie, jak bardzo błyskawiczne obliczenia i analizowanie danych mogą wpłynąć na naszą przyszłość... Już teraz odpowiednie algorytmy wykorzystuje się w wielu dziedzinach - np. Google dynamicznie dopasowuje wyniki do użytkownika, a nie tylko treści samego zapytania!!! Wiedzieliście o tym wcześniej???
Jak ktoś wie, gdzie znajdę podobne ciekawostki, to chętnie poznam kolejne pozycje i publikacje!
Żadnych źródeł?!?
Myślałem, że na witrynach typu https://www.eseo.pl/ coś znajdę, w końcu ciągle kręcą się wokół Google. Ale tam skupiają się bardziej na algorytmach, a nie uczeniu maszynowym. Liczę, że ktoś jeszcze coś podrzuci!