NIEDOSKONAŁOŚĆ STRONY

Propozycje zmian i nowych funkcjonalności w serwisie.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
pash
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 14
Rejestracja: 22 wrz 2015, 11:48
Podziękowania: 3 razy

NIEDOSKONAŁOŚĆ STRONY

Post autor: pash »

Za każdym razem płacę i za każdym razem problem z uzyskaniem dostępu do rozwiązań i za każdym razem piszę mejle i zero odzewu. Słabo i kiepsko o profesjonalizmie nie wspomnę, ale przed kolejną płatnością radzę lepiej się zastanowić. :(
grdv10
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1039
Rejestracja: 04 sty 2020, 12:47
Podziękowania: 9 razy
Otrzymane podziękowania: 388 razy
Płeć:

Re: NIEDOSKONAŁOŚĆ STRONY

Post autor: grdv10 »

Przy 11 postach "za każdym razem" to gruba przesada.
pash
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 14
Rejestracja: 22 wrz 2015, 11:48
Podziękowania: 3 razy

Re: NIEDOSKONAŁOŚĆ STRONY

Post autor: pash »

Umiejętność czytania to ponoć podstawa wszelkich nauk. Nie chodzi o posty, ale o ILOŚĆ I KWOTĘ od ilu lat płacę i mam problem /m.in za to ten serwis działa-ciekawe czy Pan to czyni ? chyba nie, bo nie zrozumiał Pan o czym piszę/ i za to że Pan może tu łaskawie umieścić 550 postów, a jest Pan zaledwie od roku, a ja od 5 lat/jeśli bawimy się w liczenie, a wszakże temu ten serwis ma przecież służyć/Bo, matematyka jak mawiał mój profesor to doskonała umiejętność liczenia i nic więcej :D :D :D I dziś czyli po prawie tygodniu wreszcie moja wpłata została zaksięgowana. Nie ma o czym już mówić.
Awatar użytkownika
Jerry
Expert
Expert
Posty: 3511
Rejestracja: 18 maja 2009, 09:23
Podziękowania: 50 razy
Otrzymane podziękowania: 1918 razy

Re: NIEDOSKONAŁOŚĆ STRONY

Post autor: Jerry »

pash pisze: 29 lip 2021, 13:53 ... po prawie tygodniu wreszcie moja wpłata została zaksięgowana. ...
Warto pamiętać o podaniu na na przelewie nicka, to przyspiesza księgowanie :idea:

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ