Chęci, zapał twórców itp

Propozycje zmian i nowych funkcjonalności w serwisie.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Chęci, zapał twórców itp

Post autor: czachur »

Witam!

Ten temat będzie bez jakiegoś większego celu, ale w sumie ten dział takowe winien akceptować. No więc tak. Tak mi się nasunęło na myśl: czy Wy, twórcy serwisu, jesteście zadowoleni z działalności serwisu? Może to głupio zabrzmi, ale chodzi mi o to, czy to, w jaki sposób funkcjonuje spełnia Wasze oczekiwania? Bo wprawdzie z zawartości bazy zadań widać, że popularność jest całkiem spora, aczkolwiek stałych bywalców na forum zbyt wielu chyba nie ma.(Choć może to złudne, bo sam mimo iż bardzo aktywny na forum nie jestem, odwiedzam stronę bardzo regularnie i korzystam z tego, co oferuje) Generalnie to ciekaw jestem, czy prowadzenie tego serwisu sprawia Wam/Panom? satysfakcję porównywalną z tą, jaka jak sądzę udzielała się na samym początku? I czy wklepywanie takiej dawki zadań codziennie jest bardzo pracochłonne? Pewnie jest, ale raz szczęka mi opadła, jak zobaczyłem ze 20 nadesłanych zadań rozwiązanych jedno po drugim. Heh. Dziwny mi się temat stworzył, ale cóż, niech zostanie. Może będzie odzew :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1863
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

Dobre pytanie.

Co do zapału, to mamy plan i konsekwentnie go realizujemy. Sporo jest jeszcze rzeczy do zrobienia, ale sporo też udało się już zrobić. Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale serwis ma niewiele ponad pół roku i jak na taki okres czasu, to jego pozycja jest już dość znacząca (w porywach bywało ponad 20 tys. unikalnych użytkowników dziennie).

Co do forum, to oczywiście to jego forma (supergolonka kontra reszta świata) nie sprzyja specjalnej aktywności. Tak to już jakość wyszło i na razie tak pewnie będzie - dla nas forum to źródło zadań. Pewnie trochę się wszystko rozkręci bliżej matur - tak było w zeszłym roku szkolnym.

Co do wpisywania zadań, to bywa różnie - zależy od zadań. Jednak znacznie więcej czasu zajmują różne rzeczy techniczne, których gołym okiem nie widać. Cały system jest napisany od zera, więc dosyć długo się docierał. Teraz jest już całkiem przyjemnie, ale za to pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami. W zasadzie największa bolączka tej zabawy to, że różne proste rzeczy potrafią zająć dużo czasu. Tak było np. ze zmianą forum. Była z grubsza już gotowa w sierpniu, ale różne głupotki przesunęły to o kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
escher
Moderator
Moderator
Posty: 308
Rejestracja: 26 wrz 2008, 13:41
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 68 razy

Post autor: escher »

Gratulacje z powodu przekroczenia liczby 2000 zadań. Niech zapał twórców nie gaśnie :-)
Pozdrawiam
escher
ODPOWIEDZ