Usunięcie konta z forum.

Propozycje zmian i nowych funkcjonalności w serwisie.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
yenna91

Usunięcie konta z forum.

Post autor: yenna91 »

Witam. Chcę zaznaczyć na wstępie, że to forum jest naprawdę do niczego pod względem administracyjnym. Nie mogę do nikogo z administratorów czy moderatorów napisać wiadomości z prośbą o usunięcie stąd konta, ba w ogóle nie mogę napisać wiadomości do nikogo! Sama nie mogę usunąć konta, ponieważ nigdzie w panelu użytkownika nie ma takiej opcji. Na moje maile do ludzi zarządzających tym forum nikt nawet nie raczył odpisać. Co to w ogóle ma być?? Jak mam niby zwrócić na siebie czyjąkolwiek uwagę, tak aby ktoś wreszcie usunął mi stąd konto? Mam spamować, obrażać innych, używać wulgaryzmów, aż mnie w końcu wywalicie? To jest sposób? To jest jakaś paranoja. Mam nadzieję, że przeczyta to w końcu ktoś kompetentny i usunie moje konto z tego forum, bo jakoś jego zarządzania jest naprawdę poniżej krytyki...
miodzio1988
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1751
Rejestracja: 05 sie 2009, 13:08
Otrzymane podziękowania: 207 razy

Post autor: miodzio1988 »

Nie loguj się zapomnij o tym koncie i tyle.

Maasz dwa posty więc nie dziwię sie, że administracja się nie zajmuje takimi sprawami.
W sprawie rozwiązania zadań proszę pisać na numer GG
6401380
yenna91

Post autor: yenna91 »

Co to ma znaczyć "nie loguj się". Każdy ma prawo zarówno dołączyć jak i zrezygnować z przynależności do danego forum. Dlaczego niby ja nie mogę zrezygnować? To raczej jest nabijanie sobie użytkowników chyba. Żenada!
irena
Guru
Guru
Posty: 22300
Rejestracja: 10 paź 2009, 19:08
Otrzymane podziękowania: 9858 razy
Płeć:

Post autor: irena »

Nie denerwuj się. Napisałam do administratora w Twoim imieniu. Wysłałam Twoją prośbę. Poczekaj na reakcję.
Pozdrawiam.
miodzio1988
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1751
Rejestracja: 05 sie 2009, 13:08
Otrzymane podziękowania: 207 razy

Re:

Post autor: miodzio1988 »

yenna91 pisze:Co to ma znaczyć "nie loguj się". Każdy ma prawo zarówno dołączyć jak i zrezygnować z przynależności do danego forum. Dlaczego niby ja nie mogę zrezygnować? To raczej jest nabijanie sobie użytkowników chyba. Żenada!
Jak się rejestrowałaś czytałaś regulamin. Gdzie tam było napisane, że możesz usunąć konto?
W sprawie rozwiązania zadań proszę pisać na numer GG
6401380
Awatar użytkownika
Matematyk_64
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 549
Rejestracja: 09 lut 2012, 14:18
Lokalizacja: Legnica
Otrzymane podziękowania: 161 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Usunięcie konta z forum.

Post autor: Matematyk_64 »

Koleżanka ma rację. Nie ma co ukrywać, forum jest rzeczywiście na bakier z prawem o ochronie danych osobowych.
Wrzutnia matematyczna: http://www.centrum-matematyki.pl/edukac ... tematyczna
gg: 85584
skype: pi_caria
yenna91

Re: Re:

Post autor: yenna91 »

miodzio1988 pisze:
yenna91 pisze:Co to ma znaczyć "nie loguj się". Każdy ma prawo zarówno dołączyć jak i zrezygnować z przynależności do danego forum. Dlaczego niby ja nie mogę zrezygnować? To raczej jest nabijanie sobie użytkowników chyba. Żenada!
Jak się rejestrowałaś czytałaś regulamin. Gdzie tam było napisane, że możesz usunąć konto?
To, że nie mogę usunąć stąd swojego konta jest niezgodne z prawem. Osobom tak ślepo zapatrzonym w "regulamin", iż nie dostrzegają, że ich własne prawa nie są respektowane, mogę jedynie współczuć... Taka opcja powinna być dostępna w panelu użytkownika, jeżeli ktoś chce korzystać z forum i się na nim udzielać to proszę bardzo. Ale jeżeli ktoś nie chce to nie zatrzymujcie go na siłę! To jest wolny kraj każdy może robić to co chce. Ja nikogo nie zmuszam żeby nie pisał tu postów, albo usuwał swoje konto, ale z drugiej strony dlaczego mnie nie wolno dobrowolnie stąd odejść? Konto można zablokować albo usunąć gdy ktoś łamie zasady forum, czy kultury osobistej. Czy muszę zniżać się do tak niskiego poziomu? Skoro można komuś usunąć konto za takie zachowanie, dlaczego nie można go usunąć jeżeli ktoś sobie tego życzy? Pomyśl o tym, miodzio1988, bo każdy ma wolną wolę i może robić co chce. Mam swoje powody, żeby usunąć stąd swoje konto i nikt nie powinien mi tego zabraniać. Więc się tak tu nie wściekaj, jak nie chcesz pomóc to nie nabijaj bez sensu postów w tym temacie.

PS. irena bardzo dziękuję za zainteresowanie i pomoc.
radagast
Guru
Guru
Posty: 17549
Rejestracja: 09 lis 2010, 07:38
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowania: 41 razy
Otrzymane podziękowania: 7435 razy
Płeć:

Post autor: radagast »

Miodzio, to niezupełnie tak jest jak piszesz. To, że w regulaminie nie jest napisane, że można usunąć konto to nie znaczy, że może nie być takiej możliwości. Przypuszczam, że w polskim prawie istnieją regulacje, które gwarantują możliwość wycofania się z każdego przedsięwzięcia, w szczególności z forum internetowego. Mam nadzieję ,że tak jest, chociaż nie potrafię powołać odpowiednich zapisów.
yenna91

Post autor: yenna91 »

Ależ drodzy moi już rozstrzygam ten spór. Regulamin forum dostępny pod linkiem: http://www.zadania.info/regulamin, w który można wejść przy rejestracji. W tymże regulaminie, dokładnie artykuł 8, punkt 4 widnieje zapis: "Użytkownik może rozwiązać Umowę ze skutkiem natychmiastowym i bez podania przyczyny." Więc może Ty się nie kompromituj drogi miodzio1988 :)

Także będę czekać na usunięcie konta z tego forum, gdyż mogę to zrobić, takie jest moje prawo i wola. Myślę, że Twoje dalsze wypowiedzi tutaj, miodzio 1988, są już bezcelowe.
PS. To, że nie mam ochoty odpowiadać na Twoje pytania, wcale nie oznacza, że nie znam na nie odpowiedzi czy nie czytam regulaminu. Po prostu nie mam ochoty rozmawiać z Tobą w takim tonie.
miodzio1988
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1751
Rejestracja: 05 sie 2009, 13:08
Otrzymane podziękowania: 207 razy

Post autor: miodzio1988 »

Dla mnie to jest zawracanie tyłka i robienie afery o nic. Żadnych danych tutaj nie masz, miałaś jeden post tylko, nic się nie udzielałaś, nie istniejesz na tym forum z kontem czy bez. A aferę robisz dla samego robienia afery.

Regulamin bardziej(w mojej interpretacji) tyczy się tych płatnych abonamentów, ale to niech admin się wypowie.
W sprawie rozwiązania zadań proszę pisać na numer GG
6401380
yenna91

Post autor: yenna91 »

No to jest już Twój problem. Nie wiem czy zauważyłeś, ale inni użytkownicy jakoś przyznają mi rację. Może czas w końcu przyjąć do wiadomości, że się nie miało racji i odpuścić? Zauważ, że nikt nie prosił Cię o zdanie ani komentarz.
miodzio1988
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1751
Rejestracja: 05 sie 2009, 13:08
Otrzymane podziękowania: 207 razy

Post autor: miodzio1988 »

A nie mam prawa się wypowiadać? :]

Odpowiedz na pytanie. Po co się logujesz tutaj jeszcze?
W sprawie rozwiązania zadań proszę pisać na numer GG
6401380
yenna91

Post autor: yenna91 »

Owszem masz prawo, mea culpa. Ale zauważ, że odpowiedziałeś raz, drugi, trzeci, enty i nie pomogłeś mi ani trochę. Więc jak sens dalej tutaj pisać? Odpowiadając na Twoje pytanie: śledzę ten temat gdyż czekam na jakąś odpowiedź może od moderatora, administratora, kogoś kto ma więcej uprawnień niż Ty czy ja. That's all. Ja nie proszę o wiele - jedynie o umożliwienie mi przestrzegania regulaminu :D
miodzio1988
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1751
Rejestracja: 05 sie 2009, 13:08
Otrzymane podziękowania: 207 razy

Post autor: miodzio1988 »

pomogłem, nie loguj się koniec sprawy
W sprawie rozwiązania zadań proszę pisać na numer GG
6401380
irena
Guru
Guru
Posty: 22300
Rejestracja: 10 paź 2009, 19:08
Otrzymane podziękowania: 9858 razy
Płeć:

Post autor: irena »

Yenna!
Spróbuj napisać sama na PW- powinnaś już mieć dostęp do tej możliwości.
Napisz do robbo albo supergolonki.

Myślę, że najwyższy czas zakończyć tę dyskusję.

Miodzio- jeśli nie możesz pomóc, to po co piszesz? Co dają Twoje strofowania uczestników forum? Po co to robisz?
ODPOWIEDZ