Księga pamiątkowa

Propozycje zmian i nowych funkcjonalności w serwisie.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

Jeden z forumowiczów podsunął fajny pomysł, żeby trzymać w jednym miejscu ciepłe (a może i chłodne?) opinie użytkowników portalu. Żeby jakoś zagaić wątek, sam zacznę.

Co mi dał portal zadania.info? Przede wszystkim ogromną frajdę - super jest patrzeć jak w kilka miesięcy powstał całkiem sensowny system, który pozwala nam udowadniać, że matematyka może być przyjemna. W sumie w tej całej zabawie o to chodzi, żeby na przekór powszechnym przekonaniom pokazywać Wam, że matematykę da się polubić. Mamy jeszcze sporo ambitnych planów, więc powinno być coraz ciekawiej. Mam nadzieję, że Wy też macie trochę frajdy, i że co nieco Wam pomagamy w waszych zmaganiach z królową nauk.
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

No to ja też dorzucę swoich zdań kilka. Trochę może być chaotycznie, bo dużo chodzi mi po głowie, ale jakoś ciężko zebrać mi to w całość. Najwyżej dopiszę coś innym razem :)

No to od początku:

Serwis ten pomógł mi bardzo w walce z własnym bałaganiarstwem podczas rozwiązywania zadań. Kiedy patrzy się na tak elegancko wyłożone rozwiązania, aż czasem człowiekowi wstyd się robi, że jest takim niechlujem :) A to bardzo mobilizuje . Co więcej, dzięki serwisowi tak naprawdę zrozumiałem, jakie przed człowiekiem dzisiaj stoją możliwości zasięgnięcia pomocy w sieci. Trochę mnie szokuje, że mnóstwo ludzi, o ile nie większość uważa tradycyjne korepetycje za JEDYNY sposób na pogłębienie swojej wiedzy i uzupełnieniu braków. A działalność serwisu pokazuje, że tak nie musi być; że jeśli są chęci to można spróbować zdziałać wiele samemu i w razie czego przybyć po FACHOWĄ pomoc na forum.
Poza tym to zadania.info to zwykle pierwsza strona, którą odwiedzam, włączając Internet, co jest wystarczającym dowodem na to, że korzystanie z niego to dla mnie nie tylko nauka, ale i przyjemność. Lubię bardzo czytać artykuły serwisowe, bo są bardzo merytoryczne i ciekawe ( niektóre przeczytałem z nudy nawet parę razy :) ) . Jeszcze parę miesięcy temu nie pomyślałbym nawet, że taki serwis może powstać. A jak widać-istnieje i ma się bardzo dobrze. Cieszy mnie bardzo zapał twórców, bo to zwiastuje ciągły rozwój. A bardzo chciałbym być świadkiem kolejnych nowości i innowacji.
WalnietyDesko
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:09

Post autor: WalnietyDesko »

czachur pisze:
Serwis ten pomógł mi bardzo w walce z własnym bałaganiarstwem podczas rozwiązywania zadań. Kiedy patrzy się na tak elegancko wyłożone rozwiązania, aż czasem człowiekowi wstyd się robi, że jest takim niechlujem :) A to bardzo mobilizuje . Co więcej, dzięki serwisowi tak naprawdę zrozumiałem, jakie przed człowiekiem dzisiaj stoją możliwości zasięgnięcia pomocy w sieci. Trochę mnie szokuje, że mnóstwo ludzi, o ile nie większość uważa tradycyjne korepetycje za JEDYNY sposób na pogłębienie swojej wiedzy i uzupełnieniu braków. A działalność serwisu pokazuje, że tak nie musi być; że jeśli są chęci to można spróbować zdziałać wiele samemu i w razie czego przybyć po FACHOWĄ pomoc na forum.
Poza tym to zadania.info to zwykle pierwsza strona, którą odwiedzam, włączając Internet, co jest wystarczającym dowodem na to, że korzystanie z niego to dla mnie nie tylko nauka, ale i przyjemność. Lubię bardzo czytać artykuły serwisowe, bo są bardzo merytoryczne i ciekawe ( niektóre przeczytałem z nudy nawet parę razy :) ) . Jeszcze parę miesięcy temu nie pomyślałbym nawet, że taki serwis może powstać. A jak widać-istnieje i ma się bardzo dobrze. Cieszy mnie bardzo zapał twórców, bo to zwiastuje ciągły rozwój. A bardzo chciałbym być świadkiem kolejnych nowości i innowacji.
Podpisuje się obiema rękami i nogami :D
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Temat mało ruszony, ale odświeżę nieco. Naszla mnie pewna refleksja. Mianowicie, dosyć interesujące jest ciągłe wyobrażanie sobie kim tak naprawdę sa tworcy serwisu :) Nie mam w zamiarze w tym miejscu upominac sie o tę kwestię, bo to na swoj sposob jest nawet intrygujace i ciekawe. Moze zalozymy temat i bedziemy podawac swoje typy? Mogloby byc ciekawie :D
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

Portal ten jest tak genialny, że nawet najpiękniejsze słowa będą niczym w porównaniu do jego wartości dla Nas, uczniów liceum, przyszłych maturzystów...



PS. Kim są moderatorzy??
Dobre pytanie... Ja obstawiam, że to studenci Informatyki, tylko chyba jacyś fenomenalni, że mają czas rozwiązywać nasze zadania :)) Oby mieli go jak najwięcej i najczęsciej.... :)


Pozdrawiam
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Nie wydaje mi się. Wątpię, aby aktualny student był także zorientowany w temacie reform edukacji za czasów Jerzego Buzka. No, ale może? :) Na pytanie jednego z forumowiczów czy studenci czy coś takiego, odpowiedź padła "coś takiego". No to chyba "coś takiego " :)
Awatar użytkownika
vuzetka
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 20 paź 2008, 17:42

To świetny portal!!:)

Post autor: vuzetka »

Ten portal okazał się bardzo przydatny :) Nwet poleciłam go moim znajomym :) Zawsze jest tu ktoś kto pomoże....
Pozdrawiam
Trudne jest życie z dyskalkulią.

Ale jakoś sobie radzę :-)
pp3088
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:29

Podziękowania

Post autor: pp3088 »

Chciałbym serdecznie podziękować założycielom serwisu i autorom próbnych matur. Dzięki wam zmobilizowałem się do nauki i bardziej polubiłem matmę. Naprawdę jestem wdzięczny, zapewne jak wiele ludzi. Wprawdzie podziękowałem płacąc abonament, ale czuję wewnętrzną potrzebę podziękowania. Świetny pomysł.

Jeszcze raz dzięki wielkie : )
mtz29
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2010, 03:55

pochwala

Post autor: mtz29 »

Musze pochwalic ten serwis. Jego przygotowanie do matury jest bardzo odpowiednie. Zadania rozszerzone sa na takim poziomie ze zmuszaja czlowieka do myslenia i automatycznie czlowiek wie czego ma szukac w zadaniu. Uczylem sie 2 tyg. na podstawie tych zadan ze wszystkich zestawow i jak zobaczylem maturke to tylko moglem sie ucieszyc ze latwe zadania.

Trzymac tak dalej.
Galen
Guru
Guru
Posty: 18457
Rejestracja: 17 sie 2008, 15:23
Podziękowania: 4 razy
Otrzymane podziękowania: 9161 razy

Post autor: Galen »

Pełne uznanie dla autorów zadań Waszych próbnych maturek.
Kto je rozwiązał,teraz ma spokój,a nawet satysfakcję.
DZIĘKI !!!
Wszystko jest trudne,nim stanie się proste.
yenk
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:28

Dzięki!

Post autor: yenk »

Cześć,

Może mój post będzie dość nietypowy, ale chciałem po prostu podziękować administracji portalu zadania.info za stworzenie owego serwisu. W marcu wykupiłem trzymiesięczny abonament w celu przygotowania do matury i zdałem z zadowoleniem. Portal bardzo mi pomógł w przygotowaniach, te strasznie trudne arkusze umieszczane raz w tygodniu to był dla mnie jakiś koszmar. No i się udało, wiem, że wielu z forumowiczów nie byłoby zadowolonych posiadając mój wynik, mam 100% z podstawy i 82% z rozszerzenia. Dla mnie jako osoby, która po prostu może nie ma jakiś szczególnych zdolności matematycznych, choć to lubi i dużo pracuje, jest to naprawdę dobry wynik. Dzięki za taki fajny portal, gdzie zadania to codzienność, naprawdę bardzo mi pomógł. Na pewno będę polecał swoim młodszym znajomym Wasz portal ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6585
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Gratuluję wyniku. Uważam, że jest rewelacyjny i myślę, że niejeden maturzysta by go Tobie pozazdrościł.

Administrację podziwiam za stworzenie ogromnej bazy zadań i czas poświęcony na ciągłe jej uzupełnianie.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

Nietypowe podziękowania, ale za to bardzo fajne otrzymaliśmy od google. Polecam uwadze filmik
http://www.youtube.com/adwords10?x=f1b9 ... 894a0fa39e
ODPOWIEDZ