Co z zadaniami ze Śmietnika?

Propozycje zmian i nowych funkcjonalności w serwisie.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
irena
Guru
Guru
Posty: 22300
Rejestracja: 10 paź 2009, 19:08
Otrzymane podziękowania: 9858 razy
Płeć:

Co z zadaniami ze Śmietnika?

Post autor: irena »

Chciałabym, żebyście się wypowiedzieli, co robić z zadaniami umieszczanymi w Śmietniku. Ja myślę, że jeśli my możemy usuwać nieprawidłowości (na przykład przenosić do odpowiedniego działu tematy źle umieszczone, nadawać sensowne tytuły tematom, pomóc w zapisie przy użyciu słownika i t. p.), to powinniśmy to robić- w miarę możliwości.
Co Wy na to?
Bo ja już kilka tematów "wyjęłam" ze Śmietnika i wrzuciłam do odpowiedniego działu, pisałam inne tytuły, pisałam w LATEXie zadania i tak dalej. I rozwiązywałam te zadania.
Czy mamy czekać, aż sam autor to poprawi, a jeśli po upływie jakiegoś (jakiego?) czasu tego nie zrobi, to te tematy wyrzucać?
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6587
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Jeżeli autor sam ich nie poprawia tzn, że mu na nich nie zależy.
Chyba zamiast do śmietnika zacznę po prostu takie posty kasować.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
domino21
Expert
Expert
Posty: 3725
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:56
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękowania: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 1298 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: domino21 »

wydaje mi się, że poza recydywistami jak ewelinkka19 takie kapryśne posty głównie piszą 'nowi' użytkownicy, którzy de facto nie mają możliwości edycji swojego posta.. więc nie mogą poprawiać swoich zapisów
po drugie nie chce mi się szukać i przytaczać, ale coś mi świta, że posty wyrzucone do śmietnika mają zablokowaną możliwość edycji nawet dla stałych użytkowników (proszę mnie poprawić, jeżeli źle piszę)
jeżeli Irena ma taką ochotę poprawiać zapisy bez texa i z bezsensownymi tytułami, które są bądź powinny być umieszczone w śmietniku to owszem to Twoja sprawa; ja w miarę możliwości też to robię, ale nie jeżeli ktoś już ewidentnie przesadza.


;)
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6587
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Jak nie może edytować to niech założy nowy topik i napisze treść jak trzeba.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
Lbubsazob
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1909
Rejestracja: 28 maja 2010, 08:51
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękowania: 40 razy
Otrzymane podziękowania: 898 razy
Płeć:

Post autor: Lbubsazob »

Ludzie, za bardzo się tym wszystkim przejmujecie. Jak post wylądował w koszu, to chyba znaczy, że nie nadaje się do niczego. Przynajmniej to jest nauczką dla takich, co im się nie chce przeczytać regulaminu, może jak jeden post wyląduje w koszu, to drugi napiszą poprawnie. A jak im się nie chce nawet postarać, to trudno, niech się potem nie dziwią, że nikt im zadania nie rozwiązał...
Zresztą ja się do tego nie mieszam, możecie je sobie poprawiać, edytować, przenosić, tylko że wtedy nowi będą myśleli, że straszna samowolka na tym forum i mogą sobie robić co chcą, złamać cały regulamin naraz, a i tak dostaną zadanie.
ODPOWIEDZ