Stopień ekonomiczny lub stopień finansowy

Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
raribo5
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2022, 12:22
Płeć:

Stopień ekonomiczny lub stopień finansowy

Post autor: raribo5 »

Cześć, jak się mają wszyscy? Obecnie jestem w trakcie zdobywania dyplomu ekonomicznego lub finansowego. Jestem po prostu zdezorientowany tym, w jakim kierunku mam iść. Moją aspiracją zawsze była szkoła prawnicza. Moim pierwszym wyborem było uczęszczanie do szkoły prawniczej. Econ bardzo dobrze radzi sobie w szkole prawniczej, szczycąc się jednymi z najwyższych wyników lsat. Ma też przyzwoite możliwości pracy, a przynajmniej tak czytałem. Czytałem w Internecie, że sam Econ jest niezwykle trudny do znalezienia pracy bez odpowiedniego parowania. Jeśli zdecyduję się nie iść na studia prawnicze, czy Econ na własną rękę będzie w stanie załatwić mi pracę, a dokładniej w finansach. Z drugiej strony finanse nie mogą pochwalić się tak wysokim wynikiem lsat, ani nie dają wielu innych możliwości zatrudnienia poza pracą wyłącznie w finansach. Z pozytywnej strony będę mógł znacznie łatwiej znaleźć pracę. Może to samo można by powiedzieć o Econie, gdybym włączyła do studiów staże narzeczeńskie. Finanse mogą również iść na studia prawnicze, ale nie tak dobre statystyki. Byłem bardzo zdezorientowany, w którym kierunku obrać. Każda rada byłaby mile widziana
ODPOWIEDZ