Czy ktoś zna się na programowaniu liniowym? Jeśli tak, czy mogę uzyskać w tym pomoc?

Algebra liniowa, algebra, wektory, liczby zespolone
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
thorabric95
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 06:27
Płeć:

Czy ktoś zna się na programowaniu liniowym? Jeśli tak, czy mogę uzyskać w tym pomoc?

Post autor: thorabric95 »

Bloom Parking Company posiada teraz mały parking wzdłuż rzeki Delaware. Pan Bloom chciałby zmaksymalizować swoje dochody z partii. Powierzchnia działki to 600 metrów kwadratowych. Samochód wymaga 6 metrów kwadratowych, a autobus 30 metrów kwadratowych. Dyżurny może obsłużyć tylko 60 pojazdów na jedno wydarzenie. Jeśli samochód kosztuje 5,00 USD, a autobus 12,00 USD, ile z każdego pojazdu powinien zaakceptować pan Bloom, aby zmaksymalizować swoje dochody? Jaki byłby maksymalny zysk? Pamiętaj, aby wymienić wszystkie swoje ograniczenia, funkcję maksymalizacji i punkty „narożne” jako część ostatecznej odpowiedzi poniżej. *
grdv10
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1039
Rejestracja: 04 sty 2020, 12:47
Podziękowania: 9 razy
Otrzymane podziękowania: 388 razy
Płeć:

Re: Czy ktoś zna się na programowaniu liniowym? Jeśli tak, czy mogę uzyskać w tym pomoc?

Post autor: grdv10 »

Interesująca cena za autobus. Kupię 100 autobusów za 1200 dolarów i otworzę linię przewozową. :) 1000 osobówek po 5 dolarów pozwoli mi na otwarcie firmy taksówkowej.

Mam propozycję. Nie tłumacz tekstu przez Google Translator i albo sam przetłumacz na polski, albo - jeśli nie potrafisz - daj tekst w angielskim oryginale. Są tu osoby (m. in. ja) biegle posługujące się językiem angielskim.
ODPOWIEDZ