zadania z różnych działow

Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Kosiq
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2017, 23:25
Podziękowania: 1 raz
Płeć:

zadania z różnych działow

Post autor: Kosiq »

Jeżeli ktoś potrafi rozwiązać te zadania bardzo bym prosił o rozwiązanie.
Z góry dziękuję.


Obrazek



Obrazek




W razie czego tutaj te same zdjęcia:
https://zapodaj.net/images/fe9e07d43ae33.jpg
https://zapodaj.net/images/a80d7f7a27b3f.jpg
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
Kosiq
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2017, 23:25
Podziękowania: 1 raz
Płeć:

Post autor: Kosiq »

Tak wiem, ale z 1 zdjęcia chodzi mi o zadanie 3 a z 2 zdjęcia chodzi mi o 1,3 i 4 . ta są inne zadania i średnio wiem jak je zrobic a tamta metoda nie działa wszędzie.
Nie dopisałem tam bo nie wiem jak edytować post.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Przecież napisałem Ci jak rozwiązuje się zad. 3 , a postu już nie zedytujesz bo jest w koszu.
To są takie same zadania tylko na innych danych :) tylko zad. 4 jest inne , może dlatego, że w pierwszym zestawie są tylko 3 zadania :?: Rozwiązuje się go jak zwykle podstawiając do wzorów na prędkość w ruchu po okręgu \(v = \frac{2 \pi r}{T}\) oraz na przyspieszenie dośrodkowe \(a_R = \frac{v^2}{R}\). Nie masz młodszej siostry w gimnazjum ? bo tam takie zadania rozwiązują :wink:
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ