Dzieki

Zadania niepasujące do innych kategorii.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
martoocha8
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 45
Rejestracja: 18 mar 2008, 22:03

Dzieki

Post autor: martoocha8 »

Bardzo dziękuję za rozwiązania, jak bede miała jeszcze jakies problemy na pewno zwróce się do Was....
p.s. SUPER pomysł z próbną maturą :)
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1863
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

Jak to mawiają Bracia Koala 'jesteśmy po to, żeby pomagać'.:)
Lucky555
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2008, 15:20

Post autor: Lucky555 »

Witam. Mam do Ciebie supergolonka pytanko. Jak zauwazylem wiele zadan jest ze zbioru PAZDRO, gdzie ludzie wrzucaja, abys je rozwiazal. Sam posiadam ten zbiór i mam "pare" zadan rozwiązane, wiec moglbym porobic fotki i je umiescic, albo dac tobie, tylko w profilu nie masz zadnego e-maila ani nic:) I ty bys je jakos umieszczal, sprawdzajac czy moje rozwiazanie jest dobre przykladowo :) Albo po prostu zadania bez rozwiazan, a i tak byloby Ci latwiej rozwiazywac, bo jak zauwazylem nie ma zadania, które by Cie zagielo :) Napisz co o tym sadzisz.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1863
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

Zbioru Pazdro akurat nie mam, ale skoro jest on popularny to może sobie go sprawię. Co do Twoich zadań to oczywiście byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mógł je zeskanować/zrobić fotki i je przysłać. Oczywiście je wtedy wpiszę. Mój adres to
supergolonka(at)zadania.info
Na koncie jest limit kilkaset mega, więc mogą to być nawet spore pliki.

Co do zadań ze zbiorów, to chcemy uniknąć wklepywania całych zbiorów (chociażby ze względu na nasze ograniczone możliwości), dlatego formuła pytania o zadania na forum (a nie np. pytanie tylko o numerki ze zbioru) na razie pozostanie. Zaletą tego jest to, że pojawiają się te zadania, które sprawiają wam kłopot no i wykonujecie część pracy - wpisujecie zadania.

Przy okazji właśnie wyjeżdżam na święta. Wracam w poniedziałek.
Wesołego Alleluja!
ODPOWIEDZ