Sprzęt laboratoryjny

Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
patryk11919
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2014, 17:44
Podziękowania: 1 raz
Płeć:

Sprzęt laboratoryjny

Post autor: patryk11919 »

Witam

Moje najdziwniejsze pytanie (karne zadanie). Muszę wykonać w domu jakiś sprzęt fizyczny (oczywiście w miarę moich możliwości) i moje pytanie do Was ma ktoś pomysł na niezbyt skomplikowane urządzenie do wykonania ?
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Zawieś kulkę na nitce i będziesz miał wahadło. Zmierz tym wahadłem przyspieszenie ziemskie, nauczyciel wpadnie w zachwyt i dostaniesz na koniec 6 :d
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
lucas33
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2015, 09:29

Re: Sprzęt laboratoryjny

Post autor: lucas33 »

Sprzęt laboratoryjny najwyższej jakości w przystępnych cenach znaleźć można w ofercie firmy PROLAB która działa na Polskim rynku już od bardzo dawna i ma wielu klientów którzy niezmiennie korzystają z jej usług.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

patrykowi było to potrzebne do matury przed wakacjami
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
bobrowska22
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2016, 14:50

Post autor: bobrowska22 »

Nasze laboratorium cyklicznie wyposażamy w sartorius-polska.com Na jakość sprzętu nie możemy narzekać, a akcesoria analityczne ułatwiają znacznie pracę.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Mieszkałem i byłem w kilku wiekszych miastach i jakoś ich nie napotkałem.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ