pytanie do matury

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Mafmayks
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2021, 22:21
Podziękowania: 8 razy
Płeć:

pytanie do matury

Post autor: Mafmayks »

Czesc mam troche dziwne pytanie. Bede teraz szedl od 3 kl liceum (tryb 3 letni) czy moglby mi ktos powiedziec czy podane tematy sa ''trudne'' (np. w porownaniu do 2kl lub z czym najwiecej osob ma problem, najmniej/najwiecej osob ma zle zrobione na maturze itp.) mam pewne przypuszczenia ale chcialbym znac wasza opinie
(pod katem matury)
tematy:
-styczna
-zadania optymalizacyjne
-kombinatoryka, prawdopodobienstwo
- geometria analityczna, przestrzenna

chcialbym miec jakies rozeznanie na jaki temat bede potencjalnie musial poswiecic wiecej czasu
z gory dzieki
grdv10
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1039
Rejestracja: 04 sty 2020, 12:47
Podziękowania: 9 razy
Otrzymane podziękowania: 388 razy
Płeć:

Re: pytanie do matury

Post autor: grdv10 »

Tego rodzaju pytanie nie jest dobrze sformułowane, bo to czy jakiś materiał jest trudny, czy nie, zależy od człowieka, który się go uczy. Proponuję zmienić nastawienie. Po prostu masz się uczyć matematyki. W trakcie nauki sam stwierdzisz, co sprawia Ci trudność. No i albo pokonasz ją samodzielnie, albo z pomocą korepetytora. Przede wszystkim jednak nastaw się pozytywnie, a wszystko pójdzie jakoś fajnie.
ODPOWIEDZ