Przygotowania do matury a zbiór zadań

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Euvarios
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 54
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:02
Podziękowania: 31 razy
Płeć:

Przygotowania do matury a zbiór zadań

Post autor: Euvarios »

Witam, dość proste pytanie. Kupiłem zbiór zdań do matematyki poziom rozszerzony "Teraz matura" z Nowej Ery. Rozwiązuje po kolei zadania i wydaje mi się, że dużo mnie one uczą. Czytałem jednak, że ludzie strasznie chwalą sobie zbiory Kiełbasy. Piszą, że po ich przerobieniu i zrozumieniu 80+% nie powinno być problemem. Dlatego chciałem zadań pytanie. Czy warto kupić jego zbiory i przesiąść się z "Teraz matura", czy może wszystkie one przygotowują podobnie i mogę trzymać się mojego zbiorku? Za odpowiedzi z góry dziękuję.
michal2323
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:14
Otrzymane podziękowania: 1 raz
Płeć:

Post autor: michal2323 »

generalnie to matura rozszerzona z matematyki nie jest wybitnie trudna i zbiorek Teraz matura spokojnie wystarczy.Rzcezywiscie wiele zadaṇ jest banalnych,by uczeṇ,ktory poznal dopiero dane zagadnienie sobie poradzil,Jednak nie brakuje tez zadan trudniejszych. Ja ze swojej strony polecam rozwiazywac zadania bezposrednio z zadania.info a min.2 msc przed matura wziac sie za arkusze
ODPOWIEDZ