Matura-przygotowanie-plan-czas-fizyka

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
pandoktor1
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2015, 20:49
Podziękowania: 2 razy
Płeć:

Matura-przygotowanie-plan-czas-fizyka

Post autor: pandoktor1 »

Ile godzin dziennie poświęcanie na naukę do matury? Chodzi mi o przedmioty ścisłe tj.matma,fizyka. Ja uczę się koło 3,5h-4h i to prawie z samej matmy.Robię po 5 zadań z rozszerzenia z kiełbasy + nauka matmy(czytanie,odrobienie pracy domowej)+jakieś prostsze czasami maturalne. Chciałbym jeszcze uczyć się z fizyki, ale już nie mam energii i jestem bardzo zmęczony.Wiadomo jak jeszcze jakieś trudne zadania dojdą, to muszę długo się zastanawiać. Zaczynam naukę około 16-kończe o 20.30(wiadomo przerwy na jedzenie, między nauką). A jak wam idzie? Opiszcie swój plan, rytm. I dajcie jakieś rady, jak wygospodarować sobie jeszcze czas i energię na FIZYKĘ, bo będę z tego zdawał maturę. Mam pojęcie o fizyce, ale nie rozwiązuje zadań, więc nie mam wprawy.
pandoktor1
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2015, 20:49
Podziękowania: 2 razy
Płeć:

Post autor: pandoktor1 »

Może by ktoś odpisał?
wijatka
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2015, 19:08
Płeć:

Post autor: wijatka »

A co to ma za znaczenie. Ucz się tak i tyle, żebyś umiał. Ja siedzę od +-17 do 24 i ciskam matematykę i chemię. Najważniejsze dla mnie to, to żeby nie wpaść na myśl "jestem zmęczony", "denerwuje mnie to wszystko", a nawet jeśli taka najdzie to ją szybko odrzucić. Mi bardzo pomaga myśl, że to nad czym ja się męczę, ludzie zaledwie rok starsi-studenci już tym gardzą i mówią, że to mało, więc czemu ja miałbym uważać inaczej?
ODPOWIEDZ