Mat/fiz w 3 miesiące

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Kaka1
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2015, 23:13
Płeć:

Mat/fiz w 3 miesiące

Post autor: Kaka1 »

Witam, nie będę pytał czy to realne, bo i tak nic mnie już nie powstrzyma. Sytuacja ma się tak, rzuciłem hehe studia i złożyłem deklarację maturalną na dwa rozszerzenia: matematyka i fizyka. Do matury 3 miesiące, nauka zupełnie od podstaw, nic z liceum już nie pamiętam. Muszę mieć po ~85% (xD) z każdego z osobna i nie ma zmiłuj. Mogę przeznaczyć na to 8h dziennie, z fizyki korki wpadną od tego tygodnia, bo to jest dla mnie totalna abstrakcja i wiem, że w pojedynkę z nią sobie nie poradzę. I teraz pytanie czy ktoś był już w takiej sytuacji i mu się udało czy będę EWENTUALNIE hehe pierwszy? Boję się, bo postawiłem wszystko na jedną kartę, a mało czasu w sumie jest i jak mi nie pyknie to kaplica generalnie. Może macie jakieś wskazówki, a żeby szło miło i przyjemnie, zaopatrzyłem się w kiełbasę póki co i nic innego pewnie nie zdążę przerobić, zadania z podstawy i te z kontekstem realistycznym sobie odpuszczę raczej.
hubertz11
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2013, 02:46
Podziękowania: 2 razy

Post autor: hubertz11 »

odwazny jestes :o
Awatar użytkownika
panb
Expert
Expert
Posty: 5122
Rejestracja: 26 kwie 2010, 22:54
Lokalizacja: Nowiny Wielkie
Podziękowania: 19 razy
Otrzymane podziękowania: 2053 razy
Płeć:

Post autor: panb »

albo ......
ODPOWIEDZ