Co robic... matura probna

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
WalnietyDesko
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:09

Co robic... matura probna

Post autor: WalnietyDesko »

Jutro matura probna z matmy ale tak sobie myśle, ze zawsze na maturze jest prawdopodobienstwo, bryly i logarytmy. Co ja mam zrobc jak tych działów jeszcze na oczy nie widziałem? Czy mozecie mi podac jakies linki di najwazniejszych rzeczy o tym zeby co kolwiek zalapac i zeby chcociaz ruszyc te zadania ;/?
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

no w sumie troche pozno odpowiadam, no ale mielismy wszyscy szczescie...
logarytmow nie bylo (u mnie je przerabialismy i tak)
prawdopodobienstwo (bylo u mnie w szkole) bylo łatwe - wystarczylo do wzoru podstawic... mozna bylo to zrobic z samymi tablicami, wystarczylo wiedziec co to silnia i symbol newtona

stereometria (nie przerabialam) ale pole podstawy mozna bylo wyliczyc korzystajac np, z pola trojkata 1/2ab sin gamma, wiec juz prawie pol zadania zrobione :)
WalnietyDesko
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:09

Post autor: WalnietyDesko »

stereometrie zrobilem jakos ale nie mialem ani silni ani symbolu newtona ani prawdopodobienstwa. Wiec zadania 10 (chyba) nie ruszylem ,patrzylem na te wzory ale nic z nich nie czaiłem. A podobno łatwe zadanie, mysle ze baba nam go nie bedzie liczyc po prostu. Co do matury to nie byla trudna ale i tak troche zwaliłem.
ODPOWIEDZ