Matura OPERON 2009

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

No i jak tam macie juz wyniki? Nam dopiero dzis je podano, 78% otrzymalem co mnie kompletnie zaskoczylo,bo liczylem na zdecydowanie mniej :)
anetka10 pisze: Pochwalcie się wynikiem, podajcie takze liczbe punktow z egzaminu gimnazjalnego z czesci matematycznej... :)
Bedziemy mogli porownac trend poziomu swojej wiedzy w odpowiednich przedzialach wiekowych z poziomem umiejetnosci innych...
33/50 z egz.gimnazjalnego.Z tym ze nic nie robilem 3 lata:D Mysle,ze takie porownanie nie jest do konca obiektywne,widzicie ja mialem 3 z matmy na swiadectwie w gim,w 1 i 2 kl technikum podobnie,w 3 dopiero zaczalem w ogole uczyc sie matmy i mialem 4 na koniec no i od kilku miesiecy solidniej przykladam sie do matury rozszerzonej,i mysle ze efekt widac;]
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

to ja nie wiem co jest ze mna... :)

mialam z probnej 54% zalamka (ucze sie i wogole przez cale liceum... :))

w gimnazjum 3 lata nic sie nie uczylam i napisalam w gimnazjum egzamin na 45/50 pkt...
Majka123
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 69
Rejestracja: 26 lip 2008, 10:42

Post autor: Majka123 »

80% - matura
44/50- sprawdzian gimnazjalny
kot
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2008, 10:26

Post autor: kot »

90% ten próbny operon roz
39\50 egz gimnazjalny

wg mojego wykładowcy, matura bezsensownie prosta
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Ja z tej Operonowskiej miałem 98% rozszerzenie
ODPOWIEDZ