Co jeszcze przerabiać?

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
lexus1995
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2014, 21:13

Co jeszcze przerabiać?

Post autor: lexus1995 »

Witam, do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym przygotowywałem się głównie z Waszych arkuszy. Zaznaczałem trudne, generowałem arkusz i robiłem go do oporu (często z pozytywnym skutkiem, pomijając "nierobialne" prawdopodobieństwo). Ale teraz zastanawiam się czy te arkusze wystarczą. I tu moje pytanie: Co jeszcze mógłbym przerobić aby przez te ostatnie 7 dni coś zdziałać?
Awatar użytkownika
kacper218
Expert
Expert
Posty: 4077
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:33
Lokalizacja: Radzymin
Podziękowania: 5 razy
Otrzymane podziękowania: 1382 razy
Płeć:

Post autor: kacper218 »

Przejrzeć arkusze z CKE z matur majowych i czerwcowych. I opanować niezbędną teorię, której nie ma na karcie wzorów, a się przydaje :)
Pomogłem? Daj plusika :D
Masz pytania? Napisz priv
Przepisywanie prac do \(\LaTeX- a\)

Korepetycje Radzymin i okolice. :)
lexus1995
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2014, 21:13

Re:

Post autor: lexus1995 »

kacper218 pisze:Przejrzeć arkusze z CKE z matur majowych i czerwcowych. I opanować niezbędną teorię, której nie ma na karcie wzorów, a się przydaje :)
te matury to już przerobiłem dawno temu :D nawet z okręgowych komisji np. Łódzkiej.
hadson172
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2014, 23:02

Post autor: hadson172 »

Robiłeś kiełbase?
lexus1995
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2014, 21:13

Post autor: lexus1995 »

Coś tam przerabiałem...
hadson172
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2014, 23:02

Post autor: hadson172 »

To jak arkusze robiłeś to nawet spoko, ja ostatnie dni pewnie poświecę na skończenie stereometrii i kombinatoryki a arkuszy niestety ze 3 zrobiłem tylko :) Warto sobie powtórzyć nawet z neta bo jakiś zbiór online na pewno znajdziesz z zadaniami na dowodzenie, sam myślałem ze nie bd dla mnie problemem ale szybko zmieniłem zdanie.
lexus1995
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2014, 21:13

Re:

Post autor: lexus1995 »

hadson172 pisze:To jak arkusze robiłeś to nawet spoko, ja ostatnie dni pewnie poświecę na skończenie stereometrii i kombinatoryki a arkuszy niestety ze 3 zrobiłem tylko :) Warto sobie powtórzyć nawet z neta bo jakiś zbiór online na pewno znajdziesz z zadaniami na dowodzenie, sam myślałem ze nie bd dla mnie problemem ale szybko zmieniłem zdanie.
możesz mi jakiś "zbiór online" podesłać? Ja najwięcej problemów to mam z nieuwagą, zawsze tracę punkty na trywialnych zadaniach a jestem w stanie zrobić jako jedyny z klasy zadanie trudniejsze :). Tak to już jest...
ODPOWIEDZ