Optymalne wykoszystanie wolnego czasu ;)

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
hadson172
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2014, 23:02

Optymalne wykoszystanie wolnego czasu ;)

Post autor: hadson172 »

Witam, Chciałbym się poradzić. Do matury zostalo już 63 dni, więc baaardzo mało czasu. Temat jak setki innych, sam zastanawiam się po co go piszę ale myślę ze zapytań nie szkodzi. Do tej pory praktycznie nie uczyłem się w ogóle do matury (dopiero przez 3 dni ostatnie wydajniej). No i tak mój stan wiedzy wygląda mniej więcej w taki sposób ze mature podstawową (z arkuszy których robiłem) to było ok. 90-94% (problem pojawiał się przy jakiś podchwytliwych zadaniach, czasami dowodzeniu,i geometrii), problem jaki posiadam jest z matura rozszerzoną. Kiełbasę robię od jakiegoś czasu i dopiero (niestety) pierwsze 30str przerobione. Robiąc po 5/6 h zadania moze bym się wyrobił niestety tyle wolnego nie posiadam. I chciałbym zapytać jak optymalnie wykorzystać czas jaki mi został tj te 60 dni. Posiadam kilka książek tj. operon PR 2012,Matura z matematyki od 2010r. A. Cewe, J.Kobierowska, no i właśnie kiełbasę + 100 arkuszy maturalnych dostępnych na necie. Nic praktycznie nie tknięte. Jeżeli chodzi o PR to z arkuszy z poprzednich lat jestem w stanie zrobić 3-4 zadań a z resztą jest problem, duży problem czasami mogę powiedzieć. Z rozszerzenia zależy mi na wyniku 90%+ i nie wiem w jaki sposób uczyć się aby to osiągnąć.
ODPOWIEDZ