III próbna matura 2009 z www.zadania.info

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
fraktal
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2009, 22:07

Post autor: fraktal »

robbo pisze:Właśnie zamieściliśmy arkusze III próbnej matury.
http://www.zadania.info/n/2926696
Do jutra (29 marca) do godz. 16 wszystkie posty na temat zadań i rozwiązań zadań z tych arkuszy będą usuwane.
Jeżeli macie wątpliwości co do poprawności treści zadań to piszcie do supergolonki na
supergolonkaMALPAzadania.info
paroofa
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:01

Post autor: paroofa »

Witam
Wyslalem smsa o tresci 80863 oraz drugi raz 80863.ZADANIA na nr 7255
aby uzyskac dostep do odp z matur probnych. Kasa z konta poszla (5zł),
a smsy okazaly sie bledne. Czy istnieje jakas mozliwosc odzyskania pieniedzy lub chociazby uzyskania odpowiedzi z 3 probnych matur ?

Pozdrawiam
arrgghh
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 35
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:21

Post autor: arrgghh »

# Wyślij SMS o treści KOD.ZADANIA na numer 7255.
# Koszt SMS-a wynosi 2,00 zł / 2,44 zł z VAT.
# Po otrzymaniu kodu, wpisz go w polu poniżej.

paroofa czytanie ze zrozumieniem się kłania... Pisze jak byk: "Wyślij sms o treści KOD.ZADANIA na numer 7255"

Czyli w treści zadania wpisujesz dokładnie to>>> "KOD.ZADANIA" zamiast liter "kod" nie wpisujesz żadnych numerków omg xDD
Awatar użytkownika
escher
Moderator
Moderator
Posty: 308
Rejestracja: 26 wrz 2008, 13:41
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 68 razy

Post autor: escher »

To niezłe. Może trzeba poproić Robbo, żeby treść smsa nie była zbyt skomplikowana, bo stres związany z wydaniem kasy jest większy niż na maturze będzie :-)
anuliczka
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2009, 19:14

odp

Post autor: anuliczka »

jak jestem zalogowana w serwisie to nie mam wglądu do rozwiazan tych zadan?? musze wyslac tego smaa? bo ja nie jestm troche obeznana. Moez mi ktos pow co mam zrobic jak chce zobaczyc te odp, bo nie chce wysylac smsa. moze mi ktos wysłac na maila bylaby wdzieczna
eax
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2009, 11:44

Post autor: eax »

Nikt Ci nie powie jak masz zrobić, zeby zobaczyć odpowiedzi bez wysyłania smsa, bo tego smsa po prostu trzeba wysłać, żeby mieć dostęp do nich.

Swoją drogą, czy te 2 złote z hakiem, to tak dużo? Twórcy arkuszy włożyli w to pewną pracę, udało im się zrobić coś naprawdę ciekawego, więc uczciwe jest, aby mieli z tego jakiś zysk.
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Anuliczka nie bądź bezczelna to po pierwsze. Po drugie wcale tak duzo nie trzeba pieniędzy aby mieć rozwiązania. Po trzecie pomyśl troche
mat7113
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2009, 19:55

?

Post autor: mat7113 »

to jest matura ? ? hehe mam nadzieje ze tak nie ebdzie to wyglądac w maju bo napewno nie zdam ;D :D
Awatar użytkownika
kaska90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2009, 17:45

Post autor: kaska90 »

nail pisze:Prawdopodobieństwo grubo przesadzone:P,
nie no bez przesady O.O piszecie tu, ze to zadanie takie strasznie trudne, tymczasem zajelo mi ono kilka minut. troche jestem zaskoczona, pewnie mam jakis blad, bo cos podejrzanie latwe mi sie wydaje... -.- nie mam odp, moj wynik to 46/455, czy prawidlowy?
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

tak, to dobry wynik :)
Awatar użytkownika
kaska90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2009, 17:45

Post autor: kaska90 »

oha, ale jestem super :D
natalia90stg
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2009, 21:54

Post autor: natalia90stg »

A ja miałam 70% i to satysfakcjonujący mnie wynik - przy tej trudności zadań. Ale ogólnie dobrze , że zadania nie były zbyt standardowe. Bo gdy zadania są za łatwe to robi się głupie błędy, a jak trudniejsze, to (przynajmniej mi ;p) łatwiej się skupić.

Ale zadania z prawdopodobieństwa nawet nie tknęłam ( i od razu -10% ;p). Kiedyś do niego wrócę ;]
matti90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 02 kwie 2009, 17:16

Post autor: matti90 »

ja okolo 58%:/ prawdopodobienstwo dla mnei masakra:p jednokladnosci nawet nie robilem bo to moja pieta achillesowa, w trojkacie rownoramiennym nie wpadlem na pomysl i ogolnie slabo poszlo...
Miejmy nadzieje ze w maju bedzie lepiej...
bartmorawski
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2009, 17:23

Post autor: bartmorawski »

Mam pytanie co do zadania 4, a konkretniej do sposobu rozwiązań - myślę, że warto byłoby w sposobach rozwiązań uwzględnić jeszcze schemat Hornera nie sądzicie? Obliczenia wtedy zajmują góra 3 liniki... :)
ODPOWIEDZ