III próbna matura 2009 z www.zadania.info

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
aniunia
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2009, 11:27

Post autor: aniunia »

Jak interpretować drugą cześć zadania 9 (poz.podstawowy)?
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

nie jest źle... 82%

moje błędy: zle zrobilam podpunkt b w 3, źle prawdopodobienstwo...., male błedy w 6,

najwiecej czasu spedzilam nad 7, poniewaz zaczelam liczyc korzystajac ze zlego wzoru na V, liczylam, liczylam... i minelo chyba z 20 minut az zauwazylam ze w ten sposob tego nie wylicze ;)
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1859
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

aniunia pisze:Jak interpretować drugą cześć zadania 9 (poz.podstawowy)?
Rzeczywiście to zdanie nie jest potrzebne. Pozostało po trochę innych danych, gdy wynik był brzydszy.
delighted
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:43

Post autor: delighted »

ja mam 44 %, ehh ;p
Siusiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:11

Post autor: Siusiak »

100% :) z rozszerzonej ^^
ale to prawdopodobienstwo bylo dosyc trudne ^^
homosapiens
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2008, 17:50

Post autor: homosapiens »

jesteście na prawdę bardzo dobrzy . Ja tak dobrze nie napisałem rozszerzenia....:/ ehh ta maturka była bardzo trudna..chociaż jak patrze po wynikach to dla niektorych wręcz banalna :D ...nie wiem jak wy to robicie że tak dobrze piszecie ....czarna magia xD
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

trzeba rozwiazywac duzo arkuszy maturalnych, najlepiej zaczac od tych z CKE a pozniej przejsc na ambitniejsze...

pamietam jeszcze ze w listopadzie pisalam srednio na 50%, styczen-luty (kombinacja CKE i PAZDRO) to już miedzy 65-75%,
teraz cieżko mi zejść poniżej 80%, próbuje sił w konkursach (dostałam się nawet do finału Olimpiady AGH:) )...

chociaz wiele zalezy od arkusza... ;)

gwarantuje Ci że jeśli przerobisz sumiennie zestawy matur z zadania.info plus jakies z CKE (o ile juz ich nie robiles), plus jakies zadanka z Kielbasy o mature mozesz byc w miare spokojny...

zawsze istnieje ryzyko ze bedzie sie mialo gorszy dzien, ale trzeba byc dobrej mysli :)

ja osobiscie planuje po 5 kwietnia jeszcze przysiasc do matmy na ten miesiac (oczywiscie do pozostałych przedmiotow maturalnych nawet nie zagladam)

potrzeba mi 90% z matmy rozszerzonej na wymarzony kierunek... wiec bedzie ciezko... :/
homosapiens
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2008, 17:50

Post autor: homosapiens »

a tak z ciekawości zapytam . Gdzie sie wybierasz?;>
Zazinho
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:38

Post autor: Zazinho »

Mam pomysl na zadanie szoste z podstawowej inny niz Wy daliscie :P Porobilem sobie trojkaty ABP i BCP. Policzylem dlugosci bokow tych trojkatow i z twierdzenia cosinusow liczylem kat przy wierzcholku B, a wlasciwie cosinus tego kata. W obu trojkatach wychodzi taki sam, wiec prosta BP dzieli ten kat na dwa rowne katy, a wiec jest dwusieczna kata ABC.
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

Ja, chciałabym na Informatyke na AGH :)
Awatar użytkownika
Fl3t05
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:08

Post autor: Fl3t05 »

O, widzę, że koleżanka mierzy w ten sam wydział co ja. :P Tylko, że ja będę próbował na Automatykę i Robotykę.
No i 90% to może być mało, bo piszę podstawowy angielski, każdy stracony punkt w maju oddala od wymarzonego kierunku. Ale jest jeszcze trochę czasu. ;)
Zazinho
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:38

Post autor: Zazinho »

A jak tam sie liczy angielski? bo z tego co widzialem na techniczne uczelnie angielski slabo sie liczy ;p matma i fiza po 1 a reszta po 0,25 ;p
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Ja mam gdzieś w przedziale 88-92% z rozszerzenia, ;|
arrgghh
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 35
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:21

Post autor: arrgghh »

anetka10 widzę że ten sam cel mamy ;P mam tylko nadzieję że nie napiszę matury majowej tak jak tą III ostatnio bo marzenia pójdą w siną daaaal ;P
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

trzeba być dobrej myśli, wtedy sie uda... :)
ODPOWIEDZ