Próbna matura z www.zadania.info

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
silenius
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 24
Rejestracja: 27 kwie 2008, 21:23

Post autor: silenius »

Wspaniała sprawa :)
Apropo - jak poszedł polski? ;)
snufkin_
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 65
Rejestracja: 27 mar 2008, 13:00

Post autor: snufkin_ »

jedna ważna prośba.... możemy prosić leciutkie kratki w tych pdf`ach?:P po wydrukowaniu lepiej rysuje sie jakies wykresy itp
Awatar użytkownika
psikus
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2008, 12:42

Post autor: psikus »

no super pomysl z ta druga matura. a jesli chodzi o polski.....to bez komentarza. jesli bedzie ponad 30% to bede wniebowziety. a temat jaki wybralem to oczywiscie lalka
Awatar użytkownika
slovic
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:06

Post autor: slovic »

hehe... ja też dziekuje za maturkę która będzie :).
A polski to tak lipowo zdziebko ale idzie przeżyć. Jakoś będzie :) może nawet 40% wyciułałem :P
natii1811
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2008, 16:54

Post autor: natii1811 »

dziekuje baaardzo za drugą próbną maturę ;)
Awatar użytkownika
anhilatorlukas
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 10:18

Post autor: anhilatorlukas »

Faktycznie polski był trochę za trudny jak na podstawę. Oby jutro nie zrobili nam jakiegoś psikusa podobnego. Dzienx za 2 maturkę już sie nie mogę doczekać. :)
- -
Nie pomyliłem się po prostu znalazłem 100 błędnych rozwiązań.
lukasz_ek
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 03 maja 2008, 16:47

Post autor: lukasz_ek »

dziekuje za kolejna mature, jestescie wielcy! pozdrawiam
matt
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2008, 21:39

Post autor: matt »

Dzięki, że znów przygotujecie maturke ;))))) Ta strona to po prostu wybawienie :) Dzięki za pracę jaką robicie bo to naprawdę pomaga wszystkim, którzy tu zaglądają.. Wielki szacunek dla Was ;)

A co do już napisanych matur to z polskiego poszło mi całkiem przyzwoicie, ale za to po dzisiejszym angielskim trochę się zawiodłem na sobie.. Nie poszło mi tak jak tego bym chciał no ale nie ma co rozpaczać, ważnie, że jestem pewny tego, że zdałem... Chociaż zawsze jakiś niedosyt pozostanie ;)
chasma
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 15
Rejestracja: 19 mar 2008, 21:29

Post autor: chasma »

Wieelkie dzięki, że przygotowujecie kolejną maturę :)
To naprawdę olbrzymia pomoc dla nas :)
Osobiście bardzo boję się matury z matematyki... szczególnie po rozszerzonym polskim z kosmosu i wcale nie łatwym angielskim (obydwa, w moim odczuciu, trudniejsze niż na maturze próbnej)...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2008, 21:39 przez chasma, łącznie zmieniany 1 raz.
martoocha8
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 45
Rejestracja: 18 mar 2008, 22:03

Post autor: martoocha8 »

polski bardzo trudny nie był, tylko nie wydaje mi się, że dobrym pomysłem było dawać symboliczny sen do interpretacji... każdy mógł go odczytać zupelnie inaczej, miejmy nadzieje że klucz będzie ruchomy, a egzaminatorzy wyrozumiali :) co do ang, pisałam rozszerz i poziom był porównywalny do próbnej cke. Miejmy nadzieję że mata nie bedzie trudniejsza, powinna być niby prosta-niż na polibudach, pisali o tym ostatnio w wyborczej.
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

snufkin_ pisze:jedna ważna prośba.... możemy prosić leciutkie kratki w tych pdf`ach?:P po wydrukowaniu lepiej rysuje sie jakies wykresy itp
No jest to spory mankament, ale ze względu na sposób działania naszego systemu zarządzania treścią sprawa jest bardziej skomplikowana niż może się wydawać. Na tę maturę nie zdążyłem tego zrobić - zamiast kratek będą układy współrzędnych (a w zasadzie są, bo zestawy są już gotowe).
snufkin_
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 65
Rejestracja: 27 mar 2008, 13:00

Post autor: snufkin_ »

no to super :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
psikus
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2008, 12:42

Post autor: psikus »

Co sadzicie o drugiej maturze probnej? Jaka jest Waszym zdaniem - trudniejsza, czy latwiejsza? Ile Wam sie udalo rozwiazac zadan? Jak dla mnie byla ona troche trudniejsza niz poprzednia. Zwlaszcza zaskoczyly mnie zadania nr: 1(b), 5, 6, 7 i 9. Na szczesie rozwiazalem wszystkie :). Tylko nie wiem czy poprawnie. A jak u Was z ta matura?
martoocha8
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 45
Rejestracja: 18 mar 2008, 22:03

Post autor: martoocha8 »

dopiero przejrzałam zadania ale wydaje mi się że trudniejsza od poprzedniej próbnej i od wszystkich próbnych ogółem... Mam nadzieję że CKE nie zafunduje nam takiego czegoś
Lucky555
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2008, 15:20

Post autor: Lucky555 »

heh no ja tak samo uwazam, jedynie z dwoma moze sie spotkalem, reszta to dla mnie nowosc
ODPOWIEDZ