matura rozszerzona i...nieodpowiedzialny "matóżysta"

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
leń
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:30

matura rozszerzona i...nieodpowiedzialny "matóżysta"

Post autor: leń »

Witam [pierwszy post na forum]. Na deklaracji maturalnej zaznaczyłem matematykę...na poziomie rozszerzonym :shock:. Problem w tym, że nigdy nie uczyłem się matematyki :evil:. Bez nauki miałem 3-4-ki [wszystkie dzieci małe i duże wiedzą jak niski poziom nauczania jest w większości szkół średnich :|]. Jak sądzicie: czy jest możliwe przygotowanie się do rozszerzonej matematyki w 2 miesiące :?: :? :? :oops: [zakładając, że pozostałe przedmioty maturalne mam już opanowane]. Postarajcie się potraktować ten post poważnie :mrgreen:
Kasienka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 376
Rejestracja: 05 sty 2009, 17:06

Post autor: Kasienka »

ja uważam, iż jest możliwe jeśli się tylko chce
musisz tylko przerobić dużo zadań-musisz mieć wprawę i Ci się uda:)
leń
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:30

Post autor: leń »

No i właśnie tego potrzebowałem :) Kilku słów otuchy :D hehe :twisted: chowam notebooka i otwieram zbiór zadań. Tylko który lepszy na rozszerzenie? Kiełbasa czy Pawłowski?
Kasienka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 376
Rejestracja: 05 sty 2009, 17:06

Post autor: Kasienka »

nie znam zbioru Pawłowskiego, ale Kiełbasę znam i sądzę, że jest to dobry zbiór, choć część druga jest dość trudna
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

Jeżeli uda Ci sie przerobic przynajmniej 75% zadan z kielbasy przez te dwa miesiace,to mysle,ze o wynik na maturze mozesz byc spokojny.Choc i tak uwazam ze przez te 2 miesiace bedzie Ci ciezko to wszystko nadgonic.5 godzin dziennie rozwiazywania zadan - jedyna recepta.
ODPOWIEDZ