Matura

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
stinger27
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2022, 15:23
Płeć:

Matura

Post autor: stinger27 »

Witam chłopaków, jestem Koreańczykiem mieszkającym na pewno w Polsce. Jestem w Liceum iw przyszłym roku mam napisać pierwszą maturę po nowej reformie oświaty. Postanowiłem napisać matematykę i angielski na poziomie zaawansowanym. Nie przejmuję się tak bardzo angielskim, bo jakoś to zrobię, ale nie mam pojęcia, co zrobić z matematyką. Mam profil "Przyrodnicza", który uczy biologii na poziomie zaawansowanym (nie chciałem wybierać tego profilu) i nasza szkoła nie może znaleźć nowego nauczyciela matematyki odkąd odszedł ostatni nauczyciel matematyki. (minął prawie jeden semestr) Zapytałem moją wychowawcę (Wychowawczyni), ale nie mogłem uzyskać żadnych przydatnych odpowiedzi poza „rozwiąż wiele problemów z książek”. Jeśli ktoś z Was napisał "Maturę" na poziomie zaawansowanym lub jeśli kogoś takiego znacie to proszę o kilka rad. Proszę pomóż. Jestem tak zdezorientowany i nie mam pomysłu, co dalej robić.
ODPOWIEDZ