Diament...

Zadania konkursowe i olimpijskie
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Zadania może rzeczywiście ni były zbyt trudne, ale zauważ, że to konkurs na 2h. Co do tej połowy ludzi >95 % to gruba przesada. Na forum wyniki swoje podają zwykle Ci, którym poszło nieźle, a bardzo dużo osób się nie wypowiedziało jak narazie. Ci którzy to zrobili i tak gdzieś jakieś błędy popełnili, pomimo że małe, to jednak. Na pewno będą wyniki jakieś w okolicy 100 %, ale az połowa uczestników ich nie osiągnie. Poza tym pkt c z p-wa wcale taki łatwy nie był IMO...
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

No fakt,mocno przesadzilem,ten podpunkt c nie byl latwy,zreszta przy stereometrii tez mozna sie bylo latwo pomylic,ale i tak chyba zadania powinny byc bardziej wyszukane,bo w koncu taki konkurs daje przepustke na agh.Z tymi 95% polecialem,ale bariera 70% napewno byla spokojnie do zaliczenia nawet przy zrobieniu glupich bledow i napewno mnostwo osob ja przekroczy:) No przynajmniej tak mi sie wydaje,latwo mi sie mowi,bo te zadania sobie w domu na spokojnie zrobilem,a pewnie co innego jest jak sie startuje w takim konkursie,mysli caly czas o tym indeksie i jeszcze czas goni.
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

No w porównaniu z zeszłorocznym finałem to rzeczywiście było lżej. Wydaje mi się, że te czołowe prace mogą oceniać dość surowo, bo pierwszą dziesiątkę łatwo chyba wyłonić nie będzie. Ja w sumie mimo iż mam wszystko nie nastawiam się nazbyt optymistycznie, bo za wiele rzeczy można i tak pogubić punkty. Teraz już nic ode mnie nie zależy, pozostaje czekać cierpliwie :wink:
Siusiak
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:11

Post autor: Siusiak »

3 stopien z matmy
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

98 % - laureat II stopnia :)
Jake
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2008, 17:52
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Jake »

jednak III st. - albo takie łatwe kryteria albo dorzucali po pare pkt., aby rozdać jak najwięcej tych wejściówek - miałem 72. Uf.
betonowy_lukasz
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 48
Rejestracja: 10 maja 2010, 18:13
Podziękowania: 28 razy
Otrzymane podziękowania: 3 razy

Post autor: betonowy_lukasz »

sory, że temat odkopuję, ale chyba trzeba zacząć. jak wam poszedł II etap? na stronce są już wyniki, udało mi się wycisnąć 77/100 czyli jadę do Krakowa :) . Pisał ktoś jeszcze ten konkurs?
ODPOWIEDZ